Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Fist & Furious 201911 Ekim,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.

indirmek için tıkla

Konusu: Kook-Hyun (Ryu Deok-Hwan) serbest çalışan bir muhabir ve çarpıcı bir olay bulmak amacındadır. Bir gün Kang Ki-Man’ı (Jung Doo-Hong) duyar. Ki-Man bir zamanlar dedektiflik yapmıştır. Bir uyuşturucu çetesine soruşturma sırasında, dedektif arkadaşı öldürülür ve Ki-Man bıçakla kafasından bıçaklanır. Ki-Man’ın kafasında hala bir bıçak parçası var ve hayatı mahvolmuş turumdadır. Ki-Man, uyuşturucu çetesi patronu Jung Tae-Hwa’dan (Jung Eui-Gap) intikam almak ister. Kook-Hyun’un’a intikam alış öyküsünü kaydetmesi için izin verir.

Tür: Suç, Aksiyon

Bilgi Notu:Çeviri: lale-112

spoiler


kore dizileri