Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Fist & Furious 201911 Ekim,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.

indirmek için tıkla

Konusu: Kook-Hyun (Ryu Deok-Hwan) serbest çalışan bir muhabir ve çarpıcı bir olay bulmak amacındadır. Bir gün Kang Ki-Man’ı (Jung Doo-Hong) duyar. Ki-Man bir zamanlar dedektiflik yapmıştır. Bir uyuşturucu çetesine soruşturma sırasında, dedektif arkadaşı öldürülür ve Ki-Man bıçakla kafasından bıçaklanır. Ki-Man’ın kafasında hala bir bıçak parçası var ve hayatı mahvolmuş turumdadır. Ki-Man, uyuşturucu çetesi patronu Jung Tae-Hwa’dan (Jung Eui-Gap) intikam almak ister. Kook-Hyun’un’a intikam alış öyküsünü kaydetmesi için izin verir.

Tür: Suç, Aksiyon

Bilgi Notu:Çeviri: lale-112

spoiler