Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Good Job 1.Bölüm08 Eylül,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Eun Sun Woo, Eunkang grubun sahibi ve aynı zamanda bir dedektiflik bürosu işleten bir chaeboldur. Eun Sun Woo, küçük yaşlardan itibaren zeki ve atletik yeteneklere sahiptir. Bir dedektif ve bir grup başkanı olarak iki farklı yaşam tarzına uyum sağlamaktadır. Kendini beğenmişlikten beyefendiliğe kolayca geçiş yapan bir figür.

Don Se Ra, özel güçleri ile doğmuş neşeli bir insandır. Güçlerini gizlice kullanmak için kalın bir gözlük takar. Çevresindeki insanlara yardım etmek için çok sayıda garip işte çalışırken, Eun Sun Woo ile tanışır ve sıradışı bir aşk hikayesi başlatır.

Türler: Gizem, Komedi, Romantik, Fantastik

Bilgi Notu:Çeviri: yesimtoei ve Sezin27

spoiler