Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Haechi Beş ve 6.Bölüm20 Şubat,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Mango, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla!

Bilgi Notu:Çeviri : pelink0 & dépaysement

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Haechi Beş ve 6.Bölüm” için 14 Yorum
 • Cevapla

  Lady Song Seung Jin

  03 Nisan 2019
  13:20

  Başlamalı mıyım ? Tarihi dizileri seviyorum ama en önemlisi öğretici yanı olanlar.

 • Cevapla

  nurcan demir

  01 Nisan 2019
  20:39

  çok sinir olacağız belli.Kralların çaresizliği.

 • Cevapla

  Semih Dikmen

  22 Mart 2019
  10:54

  Dizi gerçekten sarmaya başladı

 • Cevapla

  Queen White Angel

  25 Şubat 2019
  00:01

  SPO kraldan ::::
  https://uploads.disquscdn.com/images/48e27e2a407f672efb13f08fd28eb1e254e0c6b1c7a4c60ce3085de22914ed5b.gif
  ve adayın son sahnede ki çaresizliği
  https://uploads.disquscdn.com/images/4f93e49a279c4653d6f64e12fdbce6dab3dda8c442a1aeaa59aaefff4e4490d8.gif
  duygusal anlardı
  olaylar öncesi
  çooooooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Cevapla

  Belgin

  22 Şubat 2019
  22:17

  Fragman, bölümün güzel olduğunu gösteriyor.

 • Cevapla

  Do Bong Soon ♥♥♥

  21 Şubat 2019
  16:52

  diziye bir başlıyorsun bakıyorsun sonu gelmiş ne kadar heyecanlı bir dizi (kralı da ayrı sevdim akıllı adam vesselam)

 • Cevapla

  Asena Kara

  21 Şubat 2019
  16:01

  böyle dızılerı izledıkçe bır baska bakıyorum hayata..su an ne kadar rahat ve özgür bir yaşamımız var dıyorum 🙂 emegı gecenlere teşekkürler..

 • Cevapla

  Merve Nur Dursun

  20 Şubat 2019
  23:10

  Dizi gerçekten güzel ne zamandır kurgusu bu kadar heyecanlandıran bir diziyle karşılaşmamıştım.

  • Cevapla

   Ferhat

   07 Mart 2019
   12:36

   Birde crowned clown seyret

   • Cevapla

    nurcan demir

    01 Nisan 2019
    20:40

    kesinlikle çok güzeldi ah o dörtlü ne muhteşemdi.

 • Cevapla

  Hassann

  20 Şubat 2019
  22:10

  Güzel bir bölümdü yine. Fakat bu şartlar altında bir kral veya prens ne derece başarılı olabilir anlamak mümkün değil. Adamlar canları sıkıldıkça prens değiştiriyorlar gibi birşey. Şimdi bu çakma prens kral olsa herkesin başına musallat olur. Bir sürü gariban ölür gider yok yere. Canı sıkıldıkça asıp kesecek. Yani bunu kral yapmak akıll ışi değil. Zaten bu noron soron grupları da aklılı değiller. Herhalde öncelik kendileri. Önce can.
  Bu bölümde ise Bizim yakışıklı ama düşük prensimize teklif götürüyorlar. Çakmayı istemiyoruz, kardeşini kral yapalım ama sen çakmayı kurtar. Yani öldürürmüsün sabaha mı bırakırsın diye sormuş. Ulan şerefsiz hem onu istemiyoruz, onun yerine kardeşini kral yapacağız diyorsun. sonra şerefsizi kurtar diyorsun. Mantıklımı? Değil. Neymiş efendim güç gösterisi. Çıkartacaklar sonra kendi elleriyle herhalde adamı yok edecekler hesabı, güçlerini de böyle gösterecekler. Sen değil biz yaptık. Yersen.
  Kabul etti mi bilmiyorum ama o zaman kardeşini öldürürüz diyor. E o zaman kardeşim hiç kimseye birşey sorma zahmetine girme, istemiyorsan öldür. İstediğini de kral yap. Niye soruyorsun ki. Güç gösterisi yapıcam. Ben pek mantıklı bulmadım ama takdir de ettim. Yani sen yapma biz yapacağız. Bak bunlar daha güçlü dedirtecek.
  Bakalım ne olacak? Sanki fragmanda gördüğüm kadarıyla kardeşi ölmesin diye şahitliğini geri çekiyor ve polisi içeri atıyorlar. Sonrasını da merak ediyorum. Bakalım sözlerini tutacaklarmı? Bir yandan da kral bir başka polis şefine de düşük prensi kral yapalım diyor. O zaman sürgüne de gitmeyecek. Zaten şahitlik çekilirse. Ceza iptal, sürgünlükte iptal sanırım.
  Yine bu oyun oynadığı arkadaşları ile birlikte güya kardeşinin kral olması için çalışmalara devam edecek. Ayrıca o polisi de kurtarma yolunu arayacak diye düşünüyorum. Kardeşim çok çalıştım senin için, oldu benim için deyip sonunda KRAL olacak bu adam.
  Çevirmenlerimiz pelink0 & dépaysement’e teşekkürler…

 • Cevapla

  unnisem

  20 Şubat 2019
  00:25

  Genelde türkçe çevirisi geç geldiği için ingilizce altyazılı izliyorum dizileri ama bu ve bir kaç dizide cümleyi anlayana kadar çoktan başka bir cümleye geçiyorlar, o yüzden türkçe altyazılısını da seyrediyorum. çevirmenlere şimdiden teşekkürler.
  dizi tarihi gerçeklere dayandığı için bende gittim biraz araştırma yaptım. size yanlış olmadığı umduğum bir kaç bilgi getirdim. muhtemelen koreliler bunu bilerek seyrediyor ama bizde spoiler yerine geçebilir, o yüzden dizinin nereye gideceğini merak edenler okusun.
  “Yeongjo (1694-1776, r. 1724-1776) Joseon Hanedanlığı’nın 21. kralıdır. Sukjong’un ikinci oğludur ve abisi Gyeongjong’un yerini almıştır.

  Kral Yeongjo oldukça derin bir Konfüçyüsçü ve çok sert, bilge bir hükümdardı. Kendisinin ve torunu Kral Jeongjo’nun hükümdarlığında 16. yüzyılın sonu 17. yüzyılın başlarındaki mücadelelerde Konfüçyüslük, ekonomik iyileşmenin temel noktasıydı.

  Kral aynı zamanda, Amhaeng-eosa yani gizli hükümet müfettişi olarak atadığı Park Mun-su’ya verdiği değerle bilinirdi. Park, Yi In-ja’nın isyanını bastırarak büyük bir erdem kazandı ve ülke çapındaki yozlaşmış yerel liderleri kral adına tutukladı.”
  Yeongjo bizim serseri prensimizin yani Prince Lee Geumin adı olmuş. Ayrıca abisinden sonra kral olmuş ama hangisi olduğunu anlayamadım. Yarım kardeşi diyordu yani gerçek abisidir diye düşünüyorum. Ayrıca hakikaten bu bölümde söylediği gibi bizim sınavları geçemeyen Munsuyu hükümet müfettişliğinin başına getirmiş (bu iki karakterin dah da yakınlaşmasını izleyeceğiz anlaşılan) demek ki diğer kişileride söylediği yerlere getirmiş olabilir. Buna çok sevindim açıkçası ayrıca hayatında gerçekten garip bir olay yaşamış oğlu saraydaki insanları rastgele öldürüyormuş, bazı sapkınlıkları varmış, bizim deli prensi hatırlattı valla. Ne kadar ilginç. Kendi oğlunu ise zorunlu intihara sürüklemiş. Böyle işte ben diziyi sevdim çok eğlendirirken öğretiyorda

  • Cevapla

   B KE

   20 Şubat 2019
   21:07

   Ben de araştırmıştım biraz da bahsi geçen oğlunun adı Sado imiş. En başta isimden kaybetmiş çocuk kader gibi valla.

 • Cevapla

  ♥KTyaren ♥

  18 Şubat 2019
  20:25

  Yeni bölümler gelmeye başladı çevirmenlerim fighting!!!!!

kore dizileri