Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Haechi Otuzbeş ve 36.Bölüm11 Nisan,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Mango, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

İndirmek için tıkla!

Bilgi Notu:Çeviri: dépaysement & pelink0

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Haechi Otuzbeş ve 36.Bölüm” için 8 Yorum
 • Cevapla

  nurcan demir

  11 Mayıs 2019
  22:44

  bitmiş diziyi ittirmeye neden uğraşıyorlar anlamadım bunları öldürüp yeni düşman bulsa idiniz bari.goo joo won iki dizidir seni görünce seviniyorum da kötü olmak zorundamısın.

 • Cevapla

  Hassann

  26 Nisan 2019
  19:10

  Sıkıcıydı azcık eğlence kattım. Teşekkür ederim.

 • Cevapla

  Hassann

  20 Nisan 2019
  01:12

  Bir kere Go A Ra olmasa da olurmuş, kız acı çekiyor gibi oynuyor. hareketsiz. Olmamış, boşuna para verdik, acı çeksede oynasın mı denmiş ne? Ben beğenmedim. Birincisi bu. İkincisi baktılar bunlarla olmuyor oyuncakları değiştirdiler, şimdi de güçsüz Na Min.den güçlü bir fetbaz çıkarttılar. Önce kuyuya veba mikrobu dökerek başladı.
  Şimdi prenstin öldürmedin, Kral oldun öldürmedin. Be arkadaş bir de diyorsun ki bakın bakalım sürgün yerindeler mi. Kralmısın bordör taşımısın mübarek. Ne biçim krallık ne biçim yönetim. Neç biçim dizi senaryosu.
  Kendi adamları Meclis Başkanı ile anlaşma yapmış haberi yok. Kral oldu ama yalnız kralı oynuyor. Yani oyuncak olacak.
  Ben ençok Dal Moon.a bozuldum hala adamı senarist kış uykusunda tutuyor yav. Adamı bozuk para gibi harcadınız be. Bok dan.ı da kaybetti adam. Bu kadar basiretsizmiydi bu ya. İki dakka odaya bakim gelim dedi. Kadın kaçmış. Ne kadar hızlıııı. Vallahi yakalayamazsın Dal Moon. Pes yani. Dışarıda kral aleyhine kampanya var. Hani şehirin hakimi Dal Moon, hani onun hikaye anlatıcısı, hani bu dedikodulara cevap. Resmen uyuyor yav. Abicim ordan bir parmak bal ver. Ne yapıcan lan balı. Abi diyom ki kış uykusundaki Dal Moon.a koklatsam uyanırmı? hahahahaha
  Her tarafı ile dökülüyor dizimiz. Maşallah. Oyunculuk olmasa iki dakika seyredilmez o hale getirdin senarist efendi. Bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Bugünün saraylısı oldu sana maraylısı. Mun Su bile gitti be. Neyse veba yayılıyor. O yayılmayı durdurur.
  Kral oldun ama yine rahat yok be kardeşim sana da. Go A Ra.da saray hanımı oldu onunda faydası yok. Şimdi sen onu ara bulursun. Saklambaç oynayın gari siz.
  Nasıl olsa halk vebadan ölcek. Yeni halk lazım. Pes yav. akarmısın kokarmısın. Hadi bakalım yeniden başlıyor dizi. Kasap Prensin yeni adamları oldu. O da kukla oldu. Çevirmenlerimiz dépaysement & pelink0’a teşekkürler…

 • Cevapla

  Asena Kara

  15 Nisan 2019
  09:25

  davulun sesi uzaktan hoş gelir derler…bazen yalnız basına kalmak zorundasın hayatta ideallerin ve yapabıleceklerın için bedel mi denir mükafat mi orası tartışılır 🙂 emeği geçenlere teşekkürler…

 • Cevapla

  Do Bong Soon ♥♥♥

  13 Nisan 2019
  12:08

  Yine muhteşem bir bölümdü gelecek bölümler daha heyecanlı olacak gibi ve lütfen kralımı üzmeyin artık, ağlamaktan helak oldu yawww 😢😢

 • Cevapla

  Sümeyye Coşkun

  12 Nisan 2019
  11:07

  Duygusal güzel mi güzel bölümlerdi👍👍👍
  Giden kralın üzüntüsü ,göz yaşı ile beraber
  Hala daha engel olanlara rağmen😡😡
  Gelen yeni kralın
  Hüzünlü mutluluğu vardı
  Kral olmanın karşılığı
  Zirvede ki yalnızlığı mı oynamaktır
  Krallarının iyiliği için gidenler üzdüler.
  Bir süreliğine hüzünlü bir ayrılık krallarından

  Yeni düşman naminler
  Kötü kötüyü nerede olsa buluyor
  Psikopat yi tan gidişi olan ve dönüşü olmayan
  O yerin biletini yine erteletti
  Çok şanslı malesef.

  Sevgili çevirmenlerim pelink0&depaysement
  Elinize emeklerinize sağlık
  Kocaman teşekkürler.

 • Cevapla

  Queen White Angel

  12 Nisan 2019
  02:45

  VEDALAR
  bu bölüme damga vuran vedalar gözyaşı getirdi bol bol😌😌
  kral olmanın sevincini değil de
  hüznünü yaşadı bizim yeoning
  mun su vedası üzdü 😰😰 https://uploads.disquscdn.com/images/191340786e1ee9b443aed86e136496b0791f110d217108f3f3eeacdb9ab3491b.gif
  kral olmak yalnızları oynamakmış
  kral içeride yeo ji dışarıda😭😭😭 https://uploads.disquscdn.com/images/9da6a2d856f3e8e753968404b33b2436a3efc3227f83ea2d406c971bf7a2bd95.gif
  bitmedi daha bitmedi
  soron – noron yola geldi derken
  şimdi de namin çıktı karşımıza 😝😝
  bakalım neler olacak ???
  çooooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Cevapla

  제이넾

  12 Nisan 2019
  01:35

  Bu Mil Boong ile Wi Byung Ju sürekli dört ayak üstüne düşüyorlar ölümsüz falan mı bunlar bi ölemediler gitti😬 GoAra kaç bölümdür yoktu yeniden çekimlere katıldı ama bu seferde çiçeği burnunda kralımızla hiç sahnesi yok artık karşılaşsalar hiç fena olmazdı..

kore dizileri