Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Haechi Yedi ve 8.Bölüm21 Şubat,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Mango, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

İndirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: dépaysement & pelink0

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Haechi Yedi ve 8.Bölüm” için 14 Yorum
 • Cevapla

  Sümeyye Coşkun

  25 Şubat 2019
  02:25

  Hüzünlüydü
  Güzeldi bölümler
  Esen rüzgara dayanamayan
  Yapraklar ,gibi ,düştü ,canlar, toprağa
  Ve Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır
  Kazanmak için feda etmek lazım birşeyleri.
  Cümle aleme göstermeli kendini prensimiz
  Bundan sonra bakalım neler olacak
  Can çevirmenlerim depaysement&pelink0
  Emeğinize ellerinize sağlık
  Sonsuz teşekkürler.

 • Cevapla

  Queen White Angel

  25 Şubat 2019
  01:44

  yağmur muydu ????
  yoksa
  gözyaşı mı ?????

  sulu bir bölümdü ::: karar veremedim !!!!
  sanırım asıl olaylar bundan sonra
  bu zamana kadar izlediklerimiz sadece bir ön gösteri gibiydi
  kaş yaparken göz çıkardılar
  umarım bundan sonrası hızlı bir toparlanma olur da
  layıkıyla bir kral olma mücadelesi izleriz
  umudum kralın fikrini beyan ettiği baş müfettişte
  hadi bakalım kolay gelsin
  çooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Cevapla

  sesang

  23 Şubat 2019
  20:14

  Harika iki bölüm daha , devamı olsaydı da izleseydim bir günde biterdi <3

 • Cevapla

  Irem K. 🐾

  22 Şubat 2019
  18:02

  Müfettiş Han, bu kitap gibi duran şeyle mi öldü cidden? Darbe aldı ve kurban kesmiş gibi kan aktı..Orası bana bayağı saçma geldi ama yapacak bir şey yok…
  https://uploads.disquscdn.com/images/75530266d3dba55873b84aeaad3d540b242a3adc622f9adff1e2e8bb9d5ac837.png

  • Cevapla

   Seda

   24 Şubat 2019
   23:19

   hayır sonradan üstüne kılıçlar düştü ondan öldü

  • Cevapla

   Queen White Angel

   25 Şubat 2019
   01:46

   pisi pisine öldü adam ya hu
   bir darbe ile yere düşüp ölmesi

 • Cevapla

  Lara Evans

  21 Şubat 2019
  22:30

  Onu bunu geçelimde dizide kullanılan kılıçlar bide mızraklar resmen 3. sınıf bir tiyatrodan çıkmış . Gercek olmadıkları o kadar belli ki . Paraları yetmedi mi düzgün birşey almaya cok merak ediyorum . Bu konuda kibar olamıyacağım . Dizi diğer dizilerden farklı ilerliyor ben böyleyim dercesine açık yaşanıyor herşey bu yüzden merak ettirmiyor . Ya da senarist diğer bölümlere saklıyor kendini .

 • Cevapla

  Hassann

  21 Şubat 2019
  21:44

  Çok severek izlediğim bir dizi ama hatalar kol geziyor maalesef. Geçen bölüm Prens kardeşi için Müfettişi içeri attırdı. Ama çakma prens de dışarı çıktı. Geziyor. Bu nasıl olacak demiştim. Yani güç meselesi. O adamın boşa çıkmasıyla bir başkasını öldüreceği besbelli iken Prensin böyle bir hata yapması yanlıştı. Diyelim ki kardeşini korudu. Peki şak diye ölmesi nasıl oluyor. Herkes kardeşim eli kanlı prens müsvettesi dışarı çıktı dikkat diyor. Adam tek başına eli cebinde gece dolaşmaya çıkmış. Hiç bir direnç yok.
  Şimdi senariste soruyorum. Çakma prens elinde kılıçla ve bir sürü adamıyla terör estirip gezerken, babasının oğlu prens ve İlk sırada kral olacak kişinin yanında niye bir kişi bile yok. Olmamalı mı, almamış mı? Bulamamışmı?
  Hatta cariye oğlu prens bile bir sürü parasıyla giseng evini kapatıyor eğlencenin dibine vuruyorken, yanında bir tane de olsa adamı varken , diğerinin hiç mi parası yok, yoksa çok cesurdu abisi çakmayı iki defa öldürecek güce sahipti. Gafil avlandı. Sen bari kusura bakma mı?
  adam Elçi ile Çine gidiyorum diyerek geri dönüyor. Kimsenin ruhu duymuyor, bunu bilen düşük prensimiz bile aklına getiremiyor. Sadece kardeşine dikkatli olsun diyor. O da gülerek bıraksın bu işleri yav, ben dünyaya bedelim diyor. Pes yani. Çocuk kandırır gibi olmuş. Beğenmedim.
  ayrıca diğer müfettişte hapisteyken bir adamanın çık dışarı da hava al demesiyle konuşulan gizli şeyleri duyması bir oldu. Çık dışarı diyen de birden yok oldu. Niçin çıktı, niçin duydu, peki niçin kayboldu. Yani böyle bir tecrübeli müfettiş bunu niye yapar. Eğer salak ve basiretsiz biri gösterseydin inanırdım ama adam yargılamalarda bir numaralı kişiydi, akıllıydı, liderdi, sayılan sevilen başarılı bir kişilikti. Nasıl oluyorda basit hatalar yapıyor. Yani dümeninizi ona göre kuracaksınız. Bana inandırıcı gelmedi. Dışarıda biri varmı diye bağıracağına git kapıyı aç birader. O da saçma olmuş. Kimsede yok. Koskoca polis teşkilatı boşalmış sanki, şimde de duvardan atlayınca hepsi oraya toplanmış. Bir kere arkadan vuruldu. Niye ceset incelenmiyormu. Vuruk izi görünmüyormu? Ne biçim teşkilat bu. Hani düzenin gözbebeğiydi bunlar. Çamura batmışlar haberleri yok mu yani? Hiç biri bence düzgün bir şekilde işletilmedi. Gerçekliğe az da olsa yaklaştırılmadı bile. Ben olsam iki prensi çarpıştırırdım biraz olsun savaştı da kazandı olurdu. Mesela yandaşları koşar gelirdi aaaa ölmüş falan derlerdi. Resmen kuzu kuzu meee olmuş.
  Diğer olayı da yapmaması gereken bir adam yapmış oldu. O da olmamış. Zaten düşük prensin bizim yaptıkları ipe sapa gelmiyor. Ne yapıyor anlamayadık daha. Ve bu adamı kimse öldürmüyor ne hikmetse. Güçlü gözüken prensler birbirini öldürüyor. Taht Dedesinin diye hak iddia eden bir prensi, yani şimdiki kral bunu çaldı demektir bu vatana ihanettir. Derhal asılır. Adam bir fahişe ile birlikte terör estiriyor. Bu taht benim dedemin babamın hakkıydı diye bas bas bağırıyor. Hakkı olanlar da el pençe divan seyrediyorlar. Olmamış kere olmamış, gerçeklerle bağdaşmıyor. Gerçeklik bunları kabul etmez. adam dillendirdiği an ölür.
  Bu soron noron olayında da mutlaka bir taraf güçlüdür ama diğerinin sıfırın altında 40 derece olduğu varsayılamaz. Hiç etkileri yok, tepkileri yok. Bir personel bakanı devleti idare ediyor. dUR diyen yok. Ama bir kral var herşeyi biliyor ama müdahale edemiyor. Demek ki insan biriktirmemişler. Herkes onlara karşı.
  Şimdi ne oldu? Kral öldü, Prens öldü, polis şefi öldü. Basiretli çakma prens Çin yolunda güya birşeyden haberi yok. Herkesin aradığı defter fahişede. Bu da Başbakana bile kafa tutuyor. Yav ne kadar saçma şeyler. Başbakanın 50 tane cariyesi vardır. Niye sallıyorki bunu mesela. Niçin eli kanlı prens buna tapıyor gösterilmiş, muhtaç, aaaa ben öldüm. Olurmu prens sen şimdi canlan. Herşeyi tekrardan hallet, sen kral olacaksın. Pat adam ortalığı iki dakkada bitiriverdi. Ne kudret, ne güç, ne kadın da diyelim, kadının hakkını da yemeyelim.
  Konuları basite indirgemişler, çekimi de, senaryoyu da çalakalem yazmışlar, zaten bundan 100 tane yaptık bu da böyle olsun halliyle dizi çekiyor, ciddiyet yok.
  Oyuncular iyi yönetmen iyi. Çevirmenlerimiz dépaysement & pelink0’a teşekkürler..

 • Cevapla

  Do Bong Soon ♥♥♥

  21 Şubat 2019
  18:28

  vawww daebak 3 kişi birden bir bölümde vawww yalnız dizi süper ilerliyor bayadır böylesine tırnaklarımı kemirmemiştim

 • Cevapla

  제이넾

  21 Şubat 2019
  18:10

  senarist bir bölümde üç iyi birden öldürülür mü? Üzdünüz! 😢

 • Cevapla

  Asena Kara

  21 Şubat 2019
  16:33

  güç ve getirdikleri ile beraber kaybettirdikleri..sanırım her dönemin acımasız bır kesımı var…yapılan fedakarlıklar karsında sadece yalnız kalmak ve umdugunu bulamamak zor olsa gerek…emegı gecenlere teşekkürler…

 • Cevapla

  Nurhan

  21 Şubat 2019
  15:28

  senarist tek bölümde bu kadar rahat iyi insanları öldürdü. Umarım finale doğru tüm kötüleri de aynı şekilde öldürmeyi başarır. Arkadaş bunlar nasıl insanlar bu ülkenin geçmişi gerçekten böyle mi ? Adamlar birbirlerinin kuyusunu kazmaktan başka birşey yapmamış o yüzden hep zayıf kalmışlar birlik olmayı hiç düşünmemişler . Yine de bu zamana kadar iyi gelip bir kore ülkesi kurabilmişler.

  dépaysement & pelink0 çevirmenlerim çeviri için çok teşekkürler

 • Cevapla

  Su Durmuş

  21 Şubat 2019
  11:35

  Prensin düştüğü durum çok korkunç! Kardeşi için yaptıkları yine onun sonuna mani olamadı. Yanında haksız yere ölüme giden biri büyük bir vicdan azabı olarak kalacak. Ne büyük acı… Karşısında adaletten nasibini almamış sadece güç gösterisi yapan insanlar var! Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan prens onların karşısına dikilecek.
  Bölümün en tatlı sahneleri Prens ile Yeo Ji arasındaydı… Gülümsettiler.
  Çeviri için teşekkürler…

 • Cevapla

  Mine

  20 Şubat 2019
  16:17

  ağlattı tarihi gerçeklik olmasaydı bu kadar üzülmezdim ama gerçekte de bu kadar psikopatların varlıgından haberdar olmak bir kez daha üzdü sorgulattı hayatı…

kore dizileri