Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Hellbound

Hellbound dizi konusu: İnsanlar ne zaman öleceklerine dair kehanetler  duyarlar. O zaman geldiğinde önlerine bir ölüm meleği çıkar ve onları öldürür.

Jung Jin-Soo (Yoo Ah-In) yeni bir din olan Saejinrihwe’nin başıdır. Cehennemden ölüm melekleri geldiğinde bunun Tanrı’dan bir vahiy olduğunu söylüyor. Jung Jin-Soo’nun yoğun bir karizması ve gizemli bir yönü var.

Bae Young-Jae (Park Jung-Min) bir yayın istasyonunun yöneticisidir. Dini grup Saejinrihwe hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır.

Min Hey-Jin (Kim Hyun-Joo) bir avukattır. Saejinrihwe’yi körü körüne takip eden insanlardan oluşan “Hwasalchok” (‘Arrowhead’) isimli örgüte karşı mücadele verir.

Song So-Hyun (Won Jin-A), Bae Young-Jae’nin karısıdır. Yaşadığı duygusal travmalar sebebi ile çökmüştür.

Jin Kyung-Hoon (Yang Ik-June) bir dedektiftir ve ölüm meleklerinin ortaya çıkışını içeren davaları araştırır.

Türü: Gizem, Korku, Dram, Doğaüstü

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ