Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Hellbound 1.Bölüm29 Kasım,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: İnsanlar ne zaman öleceklerine dair kehanetler  duyarlar. O zaman geldiğinde önlerine bir ölüm meleği çıkar ve onları öldürür.

Jung Jin-Soo (Yoo Ah-In) yeni bir din olan Saejinrihwe’nin başıdır. Cehennemden ölüm melekleri geldiğinde bunun Tanrı’dan bir vahiy olduğunu söylüyor. Jung Jin-Soo’nun yoğun bir karizması ve gizemli bir yönü var.

Bae Young-Jae (Park Jung-Min) bir yayın istasyonunun yöneticisidir. Dini grup Saejinrihwe hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır.

Min Hey-Jin (Kim Hyun-Joo) bir avukattır. Saejinrihwe’yi körü körüne takip eden insanlardan oluşan “Hwasalchok” (‘Arrowhead’) isimli örgüte karşı mücadele verir.

Song So-Hyun (Won Jin-A), Bae Young-Jae’nin karısıdır. Yaşadığı duygusal travmalar sebebi ile çökmüştür.

Jin Kyung-Hoon (Yang Ik-June) bir dedektiftir ve ölüm meleklerinin ortaya çıkışını içeren davaları araştırır.

Türü: Gizem, Korku, Dram, Doğaüstü

Bilgi Notu:Çeviri: zeynebp

spoiler