Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Heung-boo: The Revolutionist 201820 Mart,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Yeon Heung Bu, popüler romanların yazarıdır. Kaybettiği ağabeyini bulmak için bir roman yazar ve daha sonraları Jo Hyuk ile tanışır. Jo Hyuk bir asilzadedir ve insanlarla ilgilenen biridir. Jo Hyuk’da bir ışık görür. Jo Hyuk’un ağabeyi Jo Hang Ri, Jo Hyuk’tan tamamen farklı, güç kazanmak için her şeyi yapan birisidir. Heung Bu; Jo Hyuk ve Jo Hang Ri kardeşler hakkında bir hikaye yazmaya karar verir.

Heung Bu, “Heungbu ve Nolbu” romanını tamamlar ve roman başarılı olur. Popülerliği kısa sürede tüm Joseon’a yayılır. Jo Hang Ri, durumdan yararlanır ve Joseon’da mutlak güç elde etmek için planlar yapar.

Türler: Tarihsel, Dram, Politik

Bilgi Notu:Çeviri: excellensouldean

spoiler