Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Homemade Love Story 1.Bölüm25 Haziran,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Üç aile, Samkwang Villa adlı yerde tek çatı altında yaşamaktadır. Soon Jung’un (Jeon In-Hwa) ailesi saf ve basit bir hayat yaşamaktadır ve çok parası yoktur. Jung Ho’nun (Jung Bo-Suk) ailesi zengindir ama huzurlu olmaktan uzaktır. Jung Won’un (Hwang Shin Hye) ailesi dışarıdan mükemmel görünüyor ama aslında oldukça çetin. Diğerleri, her biri kendi hikayeleriyle Samgwang Villa’daki bu ailelere katılır. Bu kadar çok tek kişilik hane ve insanın evlenmemeyi tercih ettiği bu çağda ailenin anlamı nedir? Homemade Love Story’de bir aile gibi yaşamak ve sevmek için birbirlerine kalplerini açan insanlarla tanışalım.

Tür: Komedi, Romantik, Dram, Aile

Bilgi Notu:Çeviri: lalala27

spoiler