Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Homme Fatale 201901 Kasım,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.

indirmek için tıkla!

Konusu : Heo Saek /Lee Joon Ho) sevimli genç bir adamdır. Annesi bir gisaeng olarak çalışıyordu ve gibang’da (gisaeng’lerin çalıştığı yer) büyüdü. Joseon’da kadınların zulüm gördükleri bir vakitte, ilk gisaeng erkeği olmuştur. Hae Won (Jung So Min) ileriyi düşünen güzel bir kadındır. Gerçek aşkı bulmaya çalışıyorlardır.

Bilgi Notu:Çeviri: lale-112 & cmbz

spoiler


kore dizileri