Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Hotel by the River 201811 Eylül,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.

indirmek için tıkla

Konusu: Young-Hwan (Ki Joo-Bong) bir şairdir. Nehir kıyısında bir otelde ücretsiz kalmaktadır. Young-Hwan yakında öleceğini düşünür fakat ortalıkta bunun için herhangi bir sebep yoktur. Young-Hwan, uzun süredir görmediği iki oğlunu aramaya karar verir. A-Reum ise (Kim Min-Hee), birlikte yaşadığı bir adam tarafından ihanete uğramıştır. Bu sebeple aynı otelde kalmaya başlar ve arkadaşı Yeon-Joo’yu (Song Seon-Mi) yanınaçağırır. Yeon-Joo otele gelir ve yanında kalmaya başlar. Young-Hwan, nehir kenarındaki bu otelde A-Reum ve Yeon-Joo’yu görür.

Tür: Dram

Diğer adı: Gangbyeon hotel

Bilgi Notu:Çeviri: Venom & şifacı26 & shinee!

spoiler