Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

I Hate You Juliet 13.Bölüm12 Haziran,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.

İndirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: rümYSJ

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


I Hate You Juliet 13.Bölüm” için 3 Yorum
 • Cevapla

  sulex

  28 Haziran 2019
  14:53

  dizi o kadar saçma kiii.. İzledikçe aptal gibi hissediyorum ama hong ki için devam. Yalnız senarist gerçekten berbat. Dizide giriş gelişme sonuç yok yani herşey birden zembille düşüyor

 • Cevapla

  nlgn♬♥Hanbin♥♬

  13 Haziran 2019
  09:04

  Çeviri için teşekkürler

 • Cevapla

  Gökbörü

  12 Haziran 2019
  15:41

  Bir insan nasıl birinden hoşlandığını böyle anlar ki? Yani diğerinden hoşlandığını anladın da bunu nasıl anlamadın? Biraz saçma noktalar var dizide.

kore dizileri