Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

I Hate You Juliet 9.Bölüm10 Mayıs,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.

indirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: rümYSJ

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


I Hate You Juliet 9.Bölüm” için 3 Yorum
 • Cevapla

  KimsinSen

  11 Mayıs 2019
  10:03

  japon animeleri gibi

 • Cevapla

  Gamze Zeynep Altungül

  11 Mayıs 2019
  02:58

  katılıyorum sana 🙁

 • Cevapla

  nlgn♬♥Hanbin♥♬

  10 Mayıs 2019
  14:27

  Şu videolara çözüm bulunsa keşke açmak için yarım saat uğraşıp 15 dakikada izliyorum biraz haksızlık değil mi 😂çeviri için teşekkürler

kore dizileri