Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

In Our Prime 202224 Nisan,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Prestijli bir özel lisede dışlanan Ji Woo, varlıklı sınıf arkadaşlarından farklı sosyal geçmişi nedeniyle diğerleri ile uyuşmamaktadır. Bir gün, aslında Kuzey Kore’den kaçan ve şimdi geçmişine kapalı yaşayan bir matematik dehası olan okulun güvenlik görevlisi Hak Sung ile tanışır. Ji Woo, Hak Sung’dan kendisine matematik öğretmesini ister ve başta isteksiz olsa da, Hak Sung sonunda kabul eder. En zor zamanlarında birbirlerini bulan Ji Woo ve Hak Sung, özel matematik dersleri sırasında birbirlerine dertlerini anlatırlar, ancak Ji Woo okulda bir olayla suçlanınca arkadaşlıkları tehlikeye girer ve Hak Sung, geçmişi üzerine meraklı insanlarla karşı karşıya kalır.

Türü: Dram

Bilgi Notu:Çeviri: Venom

spoiler