Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Intimate Strangers 201831 Ağustos,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.

indirmek için tıkla

Konusu: Plastik cerrah Seok-Ho ve psikiyatrist eşi Ye-Jin, iyi arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirmek için bir akşam yemeği düzenler. Tae-Soo ve eşi Soo-Hyun eve gelen ilk kişiler olur ve çok geçmeden Joon-Mo ve eşi Se-Kyung da onlara katılır. Son olarak Young-Bae tek başına gelir.

İyi arkadaşlar akşam yemeği ve alkolün tadını çıkarırken Ye-Jin, bir oyun oynamayı teklif eder. Oyun, herkesin telefonlarını masaya bırakmasını gerektiriyordur. Telefonlara gelen herhangi bir mesaj veya arama herkesle paylaşılacaktır. Bu samimi yabancıların hangi sırları açığa çıkacaktır?

Tür: Dram, Komedi

Bilgi Notu:Çeviri: Venom & Tuhafe & BAEPSAESIN

spoiler