Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Itaewon Class 1.Bölüm01 Şubat,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Yeni lisesinin ilk gününde Park Sae Ro Yi(Park Seo Joon) başka bir sınıf arkadaşına zorbalık yapan sınıf arkadaşı Jang Geun Won’u (Ahn Bo Hyun) yumruklar. Zorba çocuk CEO Jang Dae Hee’nin(Yoo Jae Myung) oğludur ve Park Sae Ro Yi’nin babasının çalıştığı restoran işletmesi Jagga’yı işletiyordur. Jang Dang Hee, Park Sae Ro Yi’nin babasından oğlunun özür dilemesini ister ancak bunu reddetmesi üzerine Park Sae Ro Yi okuldan atılır ve babası işinden kovulur. Eski sınıf arkadaşı Jang Geun Won’un neden olduğu bir motosiklet kazası sonucu babası ölünce öfkeye kapılarak Jang Geun Won’a saldırır ve bunun sonucunda hapse girer. CEO Jang Dae Hee ve oğlu Jang Geun Won’dan intikam almaya karar verir ve Jagga şirketini yok etmek için hapisten çıkınca Seul, Itaewon’da bir restoran açar. Bu arada Jo Yi Seo (Kim Da Mi) sosyal medyada popüler olan Park Sae Ro Yi’nin restoranına katılır ve orda restoranın müdürü olarak çalışır.Park Sae Ro Yi’ye karşı hisleri vardır.

Tür: Romantizm, İntikam

Bilgi Notu:Çeviri: Roden & Myraphim

spoiler


kore dizileri