Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Kızılay Web Banner 728X090

"

Joseon Attorney: A Morality

Joseon Attorney: A Morality dizi konusu; Kang Han Su, davalarını titizlikle planlayan ve müvekkillerinin duygularını kişisel çıkarları için kullanan sinsi bir avukattır. Ancak, istemeden de olsa sıradan insanlar arasında bir kahraman ve problem çözücü olarak ün kazandıkça, gerçek adaleti aramanın değerini görmeye başlar.

Kang Han Su bu şekilde gitgide adil ve ahlaklı bir avukat olmaya başlar. Müşterilerinden biri olan Yi Yun Ju, başlangıçta onu intikam alması için tutar, ancak sonunda onun kanunları uygulama ve masumları savunma misyonunun bir destekçisi olur. Bu dönüşüm, Kang Han Su’nun mesleki ahlak ve kişiliğinin gelişmesine sebep olur.

Türler: Tarihi, Hukuk, Romantik, Dram

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ