Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Joseon Attorney: A Morality 1.Bölüm01 Nisan,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: Fembed video seçeneği ile izlemek için vpn uygulaması kullanmak gerekebilir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu; Kang Han Su, davalarını titizlikle planlayan ve müvekkillerinin duygularını kişisel çıkarları için kullanan sinsi bir avukattır. Ancak, istemeden de olsa sıradan insanlar arasında bir kahraman ve problem çözücü olarak ün kazandıkça, gerçek adaleti aramanın değerini görmeye başlar.

Kang Han Su bu şekilde gitgide adil ve ahlaklı bir avukat olmaya başlar. Müşterilerinden biri olan Yi Yun Ju, başlangıçta onu intikam alması için tutar, ancak sonunda onun kanunları uygulama ve masumları savunma misyonunun bir destekçisi olur. Bu dönüşüm, Kang Han Su’nun mesleki ahlak ve kişiliğinin gelişmesine sebep olur.

Türler: Tarihi, Hukuk, Romantik, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: Büş perisi & The_AstronauD

spoiler