Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Kim Ji-Young: Born 1982 201918 Ocak,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla!

Konu: Kim Ji Young, Yaşıtları arasında sık kullanılan isimlerden birine sahip bir kadındır. Halkla ilişkiler departmanında çalışmaktadır. Kim Ji Young evlidir ve bir kızı vardır. Kızını daha iyi büyütebilmek için işinden ayrılır. Buraya kadar her şey normal ve sıradandır. Aniden annesi, kardeşi, ablası ve diğer insanlar gibi konuşmaya başlar. Sanki birileri tarafından ele geçirilmiş gibidir. Kim Ji Young’a ne olmuş olabilir?

Bilgi Notu:Çeviri: baharco

spoiler


kore dizileri