Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

King the Land

King the Land dizi konusu: Goo Won, sahte gülücüklere tahammül edemeyen biridir. Cheon Sa Rang ile tanıştığında, onun samimi gülümsemelerini çok sever. İkili, birbirlerine parlak bir şekilde gülümseyebilecekleri mutlu anlar yaratmaya çalışır.

King of the Land, zengin otelcilerin ihtiyaçlarına hitap eden VVIP salonudur. Oteller, dağıtım şirketleri ve havayolu şirketleri gibi birçok işletme The King Group tarafından sahiplenilir. Goo Won, bir miras kavgasının ortasına atılmıştır. Parlak zekası, doğal zarafeti ve etkileyici cazibesiyle her şeye sahip olmasına rağmen, flört etme konusunda sıkıntıları vardır.

Cheon Sa Rang, sadece gülümsemesiyle dünyayı daha aydınlık hale getirebilen birisidir. Çocukluğunda en mutlu zamanlarını geçirdiği King Hotel’de bir iş bulduğu için çok heyecanlıdır. Şimdi o tatlı anıları bir kenara bırakmalı ve iş yerinde sık sık karşılaştığı önyargılar ve yanlış anlamalarla yüzleşmek için hazırlanmalı..

Türler: Romantik Komedi

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ