Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Last Scandal 1.Bölüm22 Temmuz,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

Hong Sun Hee kendi halinde yaşayan bir ev hanımıdır.ve ailesini geçindirmek için yardımcı oyunculuk,düblörlük yaparak para kazanır.derken birgün evine haciz gelir.kocası çok büyük bir borcun altına girmiştir.ve ortadan kaybolmuştur.hong sun kızıyla ortada kalmış ne yapacağını bilememektedir.
Derken birgün çalıştığı yerde Jang Dong Chul u görür.Jang dong ,Hong sunun lise aşkıdır.Ve onu terk etmiştir.Jang dong da onu görünce tanır fakat bu kadar çirkinleşmiş olacağına inanamaz.ve aldırış etmeden gider.Fakat lise aşkı aklına düşmüştür.Bir şekilde ona ulaşır.Buluşmak istedğini söyler.ve saat söyler.Derken lise aşkı gelir.fakat o da ne?lise aşkı,Karşılaştığı çirkin kadından başkası değildir.

Bu arada önemli kısmı atlamıyım.Jang Dong Chul artık Song Jae Bin Olarak bilinen çok ünlü bir oyuncuyu görür.önceki hayatını gizli tutar.40 yaşında olmasına rağmen ,kendisini 30 larında bir adam olarak gösterir.Derken olaylar birbirini kovalar.Hong sun para yardımı için Jang dong a gider.farklı yollar dener fakat yardım alamaz.ve sonunda yanlış anlaşılmalar sonucunda adamın evinde yatılı temzilikçi olarak kalmaya başlar.işin içine: jang dongun abisi,yeğeni, hong sunun kızı ve kaçak kocası da girince eğlence başlar.

spoiler


kore dizileri