Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Kızılay Web Banner 728X090

"

Little Women

Konusu: Birbirine yakın olan üç zavallı kız kardeşin hikayesini ve Kore’nin en zengin ailesiyle nasıl cesurca yüzleştiklerini anlatıyor.

Oh In-Joo (Kim Go-Eun) en büyük kız kardeştir. Çok fakir bir çevrede büyümüştür ve hâlâ fakirdir. Küçük bir çocukken, kendini ve ailesini korumak için en önemli şeyin para olduğunu fark etti. Hayali diğer insanlar gibi sıradan bir hayat yaşamaktır. Hayatını değiştirebilecek bir davaya karışır.
Oh In-Kyung (Nam Ji-Hyun) ortanca kız kardeştir. Haber istasyonunda hevesli bir muhabirdir. Doğru şeyleri yapmaya inanmaktadır. Kendisi de hep fakirdi ama paranın hayatı yönetmeyeceğini düşünür. Karşılaştığı gizemli bir davayı araştırmaya başlar.
Oh In-Hye (Park Ji-Hu) en küçük kız kardeştir. Prestijli bir sanat lisesinde öğrencidir ve resim konusunda doğal bir yeteneği vardır. İki ablasının kendisine olan sevgisinin çok fazla olduğunu sık sık hisseder.

Tür: Aksiyon, Gerilim, Gizem, Dram

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ