Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Little Women 1.Bölüm08 Eylül,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Birbirine yakın olan üç zavallı kız kardeşin hikayesini ve Kore’nin en zengin ailesiyle nasıl cesurca yüzleştiklerini anlatıyor.

Oh In-Joo (Kim Go-Eun) en büyük kız kardeştir. Çok fakir bir çevrede büyümüştür ve hâlâ fakirdir. Küçük bir çocukken, kendini ve ailesini korumak için en önemli şeyin para olduğunu fark etti. Hayali diğer insanlar gibi sıradan bir hayat yaşamaktır. Hayatını değiştirebilecek bir davaya karışır.
Oh In-Kyung (Nam Ji-Hyun) ortanca kız kardeştir. Haber istasyonunda hevesli bir muhabirdir. Doğru şeyleri yapmaya inanmaktadır. Kendisi de hep fakirdi ama paranın hayatı yönetmeyeceğini düşünür. Karşılaştığı gizemli bir davayı araştırmaya başlar.
Oh In-Hye (Park Ji-Hu) en küçük kız kardeştir. Prestijli bir sanat lisesinde öğrencidir ve resim konusunda doğal bir yeteneği vardır. İki ablasının kendisine olan sevgisinin çok fazla olduğunu sık sık hisseder.

Tür: Aksiyon, Gerilim, Gizem, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: Nur

spoiler