Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Long Live the King 201916 Eylül,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.

indirmek için tıkla

Konusu: Jang Se-Chool (Kim Rae-Won) bir mafya babasıdır. Son 3 yıldır, karşılık bulmadığı halde Kang So-Hyun’a (Won Jin-A) aşıktır. Kang So-Hyun, bu durumda kurtulmak için yapılması çok zor birşey olan ülkenin first lady’si olmayı isTer.. Jang Se-Chool ise çok şaşırmış durumda kalır bu istek karşısında. Aynı zamanda Jang Se-Chool’un arkadaşı Jung Choon-Taek, ölüm cezasına çarptırılmış bir mahkumdur ve infaz tarihi belirlenmiştir. Güney Kore devlet başkanı dışında kimse Jung Choon-Taek’i kurtaramaz. Kang So-Hyun ile evlenmek ve arkadaşını kurtarmak için, Jang Se-Chool devlet başkanı olmaya karar verir.

Türü: Aksiyon, Drama, Suç, Politika

Bilgi Notu:Çeviri: şifacı26 & excellensouldean & BAEPSAESIN & rabiaycel

spoiler