Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Love Again 201923 Ocak,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla!

Konu: Hyun-Woo (Kwon Sang-Woo) ve Sun-Young (Lee Jung-Hyun) sıra dışı bir biçimde boşanma töreni  yapan bir çifttir ve artık resmi bir şekilde boşanmış durumdalardır. Hyun-Woo bekar statüsünün tadını çıkarır, ancak eski karısı aniden karşısına çıkar. Sun-Young yeni sevgilisi Sang-Cheol (Lee Jong-Hyuk) ile birliktedir. Sang-Cheol, Sun-Young’ın bir zamanlar Hyun-Woo ile evli olduğundan haberdar değildir.

Tür: Komedi, Romantik, Melodram

Bilgi Notu:Çeviri: gu.mi.ho & appexx & Nur

spoiler


kore dizileri