Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

Love and Leashes 202223 Şubat,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Jung Ji-Woo (Seohyun) büyük bir şirkette çalışmaktadır. İş arkadaşı Jung Ji-Hoo’ya (Lee Jun-Young) karşı hisleri var ama ona nasıl hissettiğini açıklamadı. Bir gün Jung Ji-Woo bir paket alır. Paket, iş arkadaşı Jung Ji-Hoo için tasarlanmıştı, ancak isimleri benzer olduğu için teslimat karışıktı. Jung Ji-Woo paketi açtığında kutuda bir köpek tasması görür. O sırada Jung Ji-Hoo koşar ve ona onun paketi olduğunu söyler. Köpek tasması S & M (Sahip & Köle fantezisi) kullanımına yöneliktir ve Jung Ji-Hoo’ya aittir. Jung Ji-Woo’ya S & M fetişini ve itaatkar bir rol oynamaya olan ilgisini anlatır. Jung Ji-Woo, Jung Ji-Hoo’yu bunun için yargılamaz. Bu durum , Jung Ji-Hoo’nun hoşuna gider ve Jung Ji-Woo’ya efendisi olup olmayacağını sorar. Jung Ji-Woo kabul eder ve Jung Ji-Woo’nun efendisi olmasıyla üç aylık geçici bir ilişki kurmaya söz verirler.  Ji Woo, Ji Hoo’nun efendi/köle fantezilerine kendini kaptırarak müstehcen bir romantizme girişir.
Ama sözleşmeleri bittiğinde bu sapık ikiliye ne olacak?

Türü: Komedi, Romantik, Dram

Bilgi Notu:Çeviri: Venom

spoiler