Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Love in Contract 1.Bölüm23 Eylül,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Choi Sang-Eun (Park Min-Young) yetenekli ve çekici bir kadındır. Sözleşmeli evlilik üzerinden para kazanmaktadır. İşi, müşterisinin mükemmel bir bekar hayat yaşamasıdır. Her müşterisi için farklı rollere girmektedir. Müşterisi Jung Ji-Ho (Ko Gyung-Pyo) onunla 5 yıldır Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri devam eden bir evlilik sözleşmesi içindedir. Jung Ji-Ho gizemli bir adamdır. Yeni müşterisi Kang Hae-Jin (Kim Jae-Young) popüler bir aktördür. Onunla Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri evlilik sözleşmesi var. Choi Sang-Eun 2 müşterisiyle gereğinden fazla yakınlaşmaya başlar ve kendini bir aşk üçgeninin içinde bulur.

Türü: Romantik komedi

Bilgi Notu:Çeviri: cmbz & Merve6

spoiler