Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

Love is for Suckers 1.Bölüm23 Ekim,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Goo Yeo-Reum (Lee Da-Hee) varyete programlarında yönetmen olarak çalışmaktadır. Son 10 yıldır yönetici olarak çalışmasına rağmen şovlarının iptal edilmesi nedeniyle krize girmiştir. Bir sonraki projesi Aşkın Krallığı’nı başarılı kılmak için çok çalışıyor. Goo Yeo-Reum, kendi özel hayatında Park Jae-Hoon (Choi Si-Won) ile iyi arkadaştır. 20 yılı aşkın süredir arkadaştırlar ve aynı zamanda komşudurlar. Park Jae-Hoon bir doktordur ve bir plastik cerrahi kliniğinde çalışmaktadır. İşine olan ilgisini aşk meseleleri yüzünden kaybetmiştir. Arkadaşı Goo Yeo-Reum’a yardım etmek için, onun realite şovu Aşkın Krallığı’nda düzenli bir oyuncu olarak yer almaya karar verir. Bir yönetmen ve oyuncu kadrosu olarak birlikte çalışırken, beklenmedik bir şekilde birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar…

Türü: Romantik komedi

Bilgi Notu:Çeviri: Kayo & cmbz

spoiler