Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Hızlı Erişim

Warning: Error while sending QUERY packet. PID=22807 in /home/korean/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2007

Lovely Horribly Birinci ve 2.Bölüm14 Ağustos,Salı

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla!!

Konusu: Bu dizi, hayaletleri görebilen ve onların nasıl acı çektiklerini bilen bir yazarı konu alıyor. Hayaletleri korkutan bu yazarın bir özelliği var; yazarın yazdığı her şey gerçek oluyor!Yoo Philip (Park Si Hoo) ve Ji Eul (Song Ji Hyo) bir birlerine kaderin mühürlediği iki kişidir. Birinin mutluluğu, diğerine uğursuzluk ve mutsuzluk getirir. Televizyonda yayınlanacak olan bir dizi için birlikte çalışırlar ve etraflarında ilginç ve gizemli olaylar vuku bulur.

Bilgi Notu:Çeviri: Meishien & Roden & Özlem08

spoiler


kore dizileri