//

Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Maggie 201823 Nisan,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Bir hastanede iki kişinin cinsel ilişkiye girerken ki halini gösteren röntgen bulunur ve bir tür skandala sebep olur. Röntegen görüntülerinde ki iki kişiden biri olduğuna inanılan bir hemşire ise işini bırakmaya karar verir. Ancak işe gittiği zaman orada kimsenin olmadığını fark eder. Bütün bunlar olurken de Seoul’da subatan (*düden) oluşmaya başlar.

Tür: Dram, Doğal afet

 

Bilgi Notu:Çeviri: zeynebp

spoiler