Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Marriage Lyrics and Divorce Music 2 1.Bölüm13 Haziran,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Marriage Lyrics and Divorce Music dizisinin 2. sezonudur.
30’lu yaşlarındaki kadın Boo Hye Ryung (Lee Ga Ryung), kocasının ilişkisini öğrendikten sonra bile geri adım atmayı reddederken, 40’lı yaşlarındaki Sa Pi Young (Park Joo Mi), kocasının durumunu fark etmemiştir bile. 50’li yaşlarındaki kadın Lee Si Eun (Jun Soo Kyung), kocasının boşanmayı önermesinden sonra sessizce acı çeker ve hayata tamamen yeni bir başlangıç yapmak zorunda kalır. Her kadın kocasının ilişkisine farklı şekillerde tepki verdiğinden kocaları tarafından aldatılan bu üç başarılı kadın, şimdiye kadar nispeten sessiz kalmıştır, ancak şimdi planlarına ciddi bir şekilde başlamayı düşünüyorlardır.

Tür: Romantik, Hayat, Dram, Aile

Bilgi Notu:Çeviri: Sezin27 & yenizeynep

spoiler