Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Melancholia 1.Bölüm12 Kasım,Cuma

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Melancholia dizi konusu: Dizi, yolsuzluğun yuvası haline gelmiş özel bir lisede geçiyor. Matematik öğretmeni ile dahi bir matematik öğrencisi arasında güzel bir hikaye…

Ji Yoon-Soo (Lim Soo-Jung) özel bir lisede matematik öğretmenidir. İyi huyludur ve ayrıca bir kez karar verdikten sonra bu kararı uygulamak adına güçlü bir iradesi vardır. Matematik tutkunu birisidir. Öğrencilerini matematik sorularına kendi cevaplarını ve kanıtlarını bulmaya teşvik eder. Baek Seung-Yoo (Lee Do-Hyun) ile ilişki yaşar.

Baek Seung-Yoo, Ji Yoon-Soo’nun öğretmenlik yaptığı özel lisede bir öğrencidir. Pek konuşkan değildir ve fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmeyi çok sever. Okulda arkadaşı yok ve akademik puanı en alt sıralarda yer alıyor ama şaşırtıcı bir geçmişi var. Küçükken sayısız matematik olimpiyatları kazanmış birisidir. 10 yaşındayken ABD’de MIT’e (Massachusetts Teknoloji Enstitüsü) girdi ancak 12 yaşında aniden ortadan kayboldu.

Türü: Romantizm

Bilgi Notu:Çeviri: Nur & Tuhafe

spoiler