//

Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Memories Of A Dead End 201923 Mart,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Bir kadın, orada çalışan erkek arkadaşıyla tanışmak için Nagoya’ya gider. Yeni bir kız ile görüştüğünü öğrenince cesareti kırılır. Ancak, çıkmaz sokakta bulunan bir konuk evinde birkaç gün daha kalmaya karar verir. Tekrar tanımadığı bir yerde başlar, yeni insanlarla tanışır, yavaşça yaraları iyileşmeye başlar ve hayatına devam etmeyi öğrenir.

Tür: Dram, Romantik

Bilgi Notu:Çeviri: Teukamathonsi

spoiler