Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Metamorphosis 201916 Şubat,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Gang-Goo (Sung Dong-Il) ve Myung-Joo (Jang Young-Nam) evli ve üç çocukları var: Sun-Woo ([Kim Hye-Jun]]), Hyun-Joo (Cho Yi-Hyun) ve Woo-Jong (Kim Kang-Hoon). Yeni bir eve taşınırlar, ancak aileye tuhaf ve korkunç şeyler olur. Şeytan aile üyelerinden birinin bedenini ele geçirir. En büyük çocuk Sun-Woo, amcası Joong-Soo’dan (Bae Sung-Woo) yardım ister. Joong-Soo, şeytan çıkarma yapan bir Katolik rahiptir.

Türü: Korku, Gerilim, Şeytan çıkarma

Bilgi Notu:Çeviri: rümYSJ & excellensouldean

spoiler


kore dizileri