Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Monstrous 1.Bölüm02 Mayıs,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Dizi Arkeologların tuhaf bir gizemi açığa çıkarmaları ile ilgili fantastik bir gerilim dizisidir. Jung Ki Hoon ( Koo Gyo Hwan ), bir arkeolog olarak garip doğaüstü olayları araştırırdı. Beklenmedik bir olay hayatının değişmesine neden olmuştur. Şimdilerde esrarengiz dergisinde ve YouTube kanalında Aylık Garip Hikayeleri yayınlıyor. Eski karısı Lee Soo Jin ( Shin Hyun Bin ) yüzünden Jinyang İlçesine gider ve “Gwibul”u (kötü bir ruhun ele geçirdiği bir Budist heykeli) araştırır. Orada inanılmaz derecede tuhaf ve korkutucu bir fenomenle karşı karşıya kalır.
Lee Soo Jin bir arkeolog olarak harfleri ve sembolleri deşifre ederdi. İşinde mükemmeldi fakat çocuğunu kaybetti. Sonrasında Jinyang İlçesine gider. Orada, gizemli bir olay yaşar. Gizemli olayların ardındaki cevapları arar.

Bu arada, polis karakolu şefi Han Seok Hee (Kim Ji Young), oğlu Han Do Kyung (Nam Da Reum), vali Kwon Jong Soo (Park Ho San) dahil olmak üzere Jinyang İlçesi halkı ve bela Yapımcı Kwak Yong Joo (Kwak Dong Yeon) inanılmaz derecede tuhaf bir olayla karşı karşıyadır.

Tür: Gerilim, Gizem, Dram, Fantastik

Bilgi Notu:Çeviri: zeynebp & Venom

spoiler