Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

Moonshine

Moonshine dizi konusu: Dizi; Joseon’un son dönemlerinde, sıkı bir alkol yasağının yürürlüğe girdiği zamanları konu alıyor.

Nam Young (Yoo Seung-Ho) Saheonbu’da memur olarak çalışmaktadır. Saheonbu’daki görevlerden biri, alkol yasağını çiğneyen insanları bastırmaktır. Nam Young, kariyer ve başarısı için memleketinden Hanyang’a (Seul’ün eski adı) gelmiş birisidir. Çekici bir fiziksel görünüme sahip ve prensip sahibi bir adamdır. Kang Ro-Seo (Hyeri) ile tanışır ve kafası allak bullak olur.

Kang Ro-Seo, fakir bir asil ailenin kızıdır. Aslında ailesinin geçimini sağlayan kişidir. Para için el emeği yapmaktan çekinmiyor. İçine düştüğü borcu ödemek için, katı alkol yasağı döneminde alkol üretmeye başlar.

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ