Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Moonshine 1.Bölüm23 Aralık,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Dizi; Joseon’un son dönemlerinde, sıkı bir alkol yasağının yürürlüğe girdiği zamanları konu alıyor.

Nam Young (Yoo Seung-Ho) Saheonbu’da memur olarak çalışmaktadır. Saheonbu’daki görevlerden biri, alkol yasağını çiğneyen insanları bastırmaktır. Nam Young, kariyer ve başarısı için memleketinden Hanyang’a (Seul’ün eski adı) gelmiş birisidir. Çekici bir fiziksel görünüme sahip ve prensip sahibi bir adamdır. Kang Ro-Seo (Hyeri) ile tanışır ve kafası allak bullak olur.

Kang Ro-Seo, fakir bir asil ailenin kızıdır. Aslında ailesinin geçimini sağlayan kişidir. Para için el emeği yapmaktan çekinmiyor. İçine düştüğü borcu ödemek için, katı alkol yasağı döneminde alkol üretmeye başlar.

Bilgi Notu:Çeviri: Kayo & snoweywhitae

spoiler