Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Mother of Mine Kırkbir ve 42.Bölüm03 Haziran,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

indirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: Ayris & Joanne

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Mother of Mine Kırkbir ve 42.Bölüm” için 28 Yorum
 • Cevapla

  nurcan demir

  30 Haziran 2019
  00:01

  YÜZSÜZ KADIN zor geldi ise bıraksa idin yiyiyorsa.
  oğlumuzun bir suçu yok ama yine de azıcık sürünsün istiyorum sonuçta kız da ona annesinin kim olduğunu söylemedi.
  editör ve kızı artık daha sıcak buluyorum.
  Anneyi dizi sonuna kadar af edemem.

 • Cevapla

  Er.Kelebek

  09 Haziran 2019
  12:21

  ŞOK edici bir bölüm.
  Çeviri için Ayris & Joanne’ye teşekkür ederim.

 • Cevapla

  Hassann

  07 Haziran 2019
  23:49

  Bayram dönüşü ilk bölümü seyrederek başladım. Güzel bir bölümdü. İkisini aynı anda izleyip yorumlayım dedim ama sonra vaz geçtim. Çünkü birinci gün hafif ikinci gün ağır geçiyor. Bölümler birbirine uymuyor. Ama bu bölümde çok acıklı, vahim, dramatik, sinir bozucu olaylar vardı.
  – Tae Ju sevdiği kadına durumunu anlatmadı. Evlenme teklif etti iyi ki kabul etmemiş, şimdi de kızı yaya bıraktı. Bir de utanmadan babasından veraset sistemini devam ettiricem. Eeeee Mi Ri.ye dokunma. Emrin olur dedi. Kabul etti güya. Tae Ju da bu olaya hayatını koymuş. Eğer böyle bir şey olursa SENARİST SAÇMALIĞI olur. Adam böyle şeyler söylüyor. Sonra işe gelen Mi Ri.yi ŞOK olmuş Mi Ri.yi makımana çağırıyor. Hangi HAYATINI KOYDUN. Sen dün stajyerdin. Sevdiğin kadına durumunu anlatmadın. Sonraki gün Yönetici Müdür oldun. Yönetici olmayan müdürü çağırıp hava mı atacaktın. Senin tiynetin ne kardeşim. 30 sene çalıştım. Stajdan başladım taaa üstlere kadar böyle bir rezalete tanık olmadım yav. Ben Müdür oldum. Benim şefim vardı. Müdür olamadı ama çağırın şu şefi de bir müdür görsün hiç demedim. Sevdiği kadına yaptığına bak. yenilir yutulur değil. Neymiş o benim insanım ona dokunmayın. Vay vay vay. Şimdiden ASİL ve KRAL oldu. Tebaa sahibi arkadaş. Benim İNSANIM. Yazıklar olsun. İnsanı sevmekten soğutuyor. BÖYLESİ SEVMESİN Kimseyi ya çok bozuldum.
  – ceo aNNEDE Tae Ju.dan özür diliyor. Hani tokat attı. Mi Ri hakkında ileri geri konuştu diyeymiş. Yav bunlar birbirlerinin anne ve oğlu. Yani üvey filan değildir. Kesin. Tencere kapak bunlar. İkisi de HİN. Tae Ju efendi CEO.yu da koruyacakmış. Veraset sistemini sürdürecekmiş. Sana kalırsa sürdürürsün beyefendi. Ama sana kalmayacak. Şimdiden söyleyim de. Çok çarpışıcan, çalışıcan, az aşınıcan. İzocam gibi. Mi Ri kapıcı gibi tir tir titreyecek. CEO diyorki Bayan Kang çok zarar görecek. Tae Ju hazretleri diyor ki. Anlamasını sağlayacağım. NASIL? Makamıma çağırıcam. Sen benim insanımsın diyecem. PEH PEH PEH. Yazıklar olsun senin gibi birini sevene.
  – Zavallı Mi Ri.de terfi mesajını görünce nasıl da hevesle telefonuna bakıyor. İç geçiriyor. Heyecanını yeniyor falan. Hepimiz yaşadık çünkü. Yok böyle bir duygu. Sonrası hüsran. Yani Üniversite sınavını kazananlar açıklandı kazandı kazanamadı gibi birşey düşünün. Herkesin başına gelmiştir. Veya bir sınava girip de neticesini bekleyen olmamışmıdır hiç? YAZIK YAV.

  • Cevapla

   Er.Kelebek

   09 Haziran 2019
   12:21

   Eline sağlık Hocam.

 • Cevapla

  beti

  07 Haziran 2019
  19:38

  Ayris & Joanne
  Çeviri için teşekkürler.

 • Cevapla

  Asena Kara

  03 Haziran 2019
  14:37

  emeğinize sağlık…tae ju nun soluğu restoranda alması güzeldi 🙂 ama mi rihemen yumuşamaz geliyor bana çok güvenmişti hayal kırıklığı yaşadı aslında annesı vaktıyle oyle yapmasaydı belki sorun etmezdi ama annesı orneği işleri daha da karmaşıklastırıyor kı bu bölümde annesıne bıraz kustu anne beklemıyordu hakıkaten üzüldü mi ri konustukça etkılendım cok guzel rol yapıyorlar..mi hye nın her halıne sınır oluyorum o olgunlaşmamış şirince haller herkese gitmez kı bana göre mi hye ya hıç oturmuyor belkı de rolüne kapılıp aaa ne guzel yaptı dıyemediğimden neyse..kayınvalıde ye sımdıye kadar yuklenen senarıstımız ya da senarıstlerımız ben bılmıyorum,bu bölüm kadını tam bır kımlık karmaşasına sokarak o gıcık hallerını hafıfletmeye calışmışlar sankı ama ben mı sun gıbı uzulmedim acıkcası her benlık butunluğune karsı umutsuzluk vakası denen durumu boyle yasayacaksa işimiz var demektir :)))
  bu arada bugun arefe günü mübarek olsun Rab bım tüm müslüman alemine tekrarını yaşatsın dualarınız kabul olsun.şimdiden iyi bayramlar..

 • Cevapla

  Nurhan

  03 Haziran 2019
  12:11

  TJ nin biraz daha büyümesi gerekiyor, babasının istediğini yapınca ya da şirkette üst düzey yetkili olunca her istediğini yapabileceğini, sevdiğini koruyabileceğini sanıyor çocuğum. Mi Ri ye gelince bu hafta böyle üzecek bizi umarım çabuk atlatıp bi kendine gelir …

  Hızlı çeviri için teşekkkürler

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  03 Haziran 2019
  10:19

  Ayris & Joanne..Çoook teşekkürler…Tam bayram öncesi telaşesi arasında bile bizleri düşünmeniz büyük incelik…Teşekkürler emekleriniz, iyi niyetiniz için…iyi bayramlar…

 • Cevapla

  Meryem

  03 Haziran 2019
  02:32

  Çeviri gelmiş çok teşekürler

 • Cevapla

  Nərgiz Bloom

  02 Haziran 2019
  23:12

  Marutv yazarak google da aratin korece harflerle yazilmis bir isim çıkacak. Site korece, diziyi resminden bula bilirsiniz yada korece isimleri yaziyor.

 • Cevapla

  Hassann

  02 Haziran 2019
  21:04

  KBS2 kanalının drama dizisi. Eskiden arkadaşlar bu dizileri TV.den izlerlerdi. Ama ben öyle hiç izlemedim. Şimdi bu diziyi izleyen var mı onu da bilmiyorum. Nargiz Bloom bilebilir. Ama yayınlandıktan sonra orjinal olarak hemen yükleyen siteler var. Bir gün sonra da ingilizce altyazı ekliyorlar.
  KBS2 TV yayını diye google.dan aratırsanız belki izleme şansınız olabilir. Ama ben bilmiyorum.

 • Cevapla

  Hassann

  02 Haziran 2019
  20:59

  Evet hepimiz aynı fikirdeyiz. Diziye gizem kattığını düşünerek ve her halde izlensin diye her haftaya yayıp birşeyler paylaşmak istiyor senarist. O yüzden bir çok mevzu havada kaldı.
  Mi Ri.nin gerçek babasından hiç bahsedilmedi. Üvey babasından (Sun Ja.nın kocası) bahsedildi. O da bir veya iki kez bir daha yok. Bunlar kimdi, neciydiler hala bilmiyoruz. Dediğin gibi CEO ile Çorbacı Kadın da kardeşmi yoksa iki kardeşle evlenenlermi yoksa birisi birisin abisiyle veya kardeşiyle mi evliydi onu da anlayamadık. Sadece akrabalar yani bu şekilde bir ilişkileri var. Ama diğer ailelerle de bir takım ilişkileri, ilintileri de çıkacak, bu gösterilen üç aile birbirleri ile ilişkili, ilintili. Hep söylüyorum. EDİTÖR de bu ailelerden birisiyle ilişkili, ilintili çıkacak.
  Evet kesinlikle Tae Ju hatalı. Yanlış yaptı. Hazır Mi Ri açılmışken o da itiraf etmeliydi. En azından dürüstçe bir yaklaşım olurdu. Ama şimdi işleri çok zor. Mi Ri.nin işi daha da zor. Hem işsiz kaldı. Hem de iş bulabilecek mi bilemiyorum. O da zor. Ona belki Çinliler yardım edebilir. Ki oraya da gitmez. Ya da burda bir temsilcilik olabilir. Yani bunlarla kapışmak için karşıt bir grupta çalışabilir. Ancak Başkan ve Gazetecinin takibinden kurtulamayacak. Rahatsız edilecek gibi geliyor bana.

 • Cevapla

  Nərgiz Bloom

  02 Haziran 2019
  20:17

  Rica ederim. Tam video olmasada YouTube KBS resmi kanalindan izleye bilirsiniz kısa videolar yayinliyorlar. Ben orjinalini başka sitede izlerim o sitenin ismi latin grafigi ile ama sitenin kendisi korece en azından dizinin ismini okuya bilecek kadar korece bilmek gerekir yada resimlerden anlaya bilirseniz öyle olur. Isterseniz size yazarim ama hemen silmek şartı ile site ismi yazmak yasak çünkü.

 • Cevapla

  Nərgiz Bloom

  02 Haziran 2019
  12:16

  OST part 6 Like A Star
  Korenin 80&90 yillardaki şarkılarına benzettim……🎼

  https://youtu.be/UCHjdxRLock

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  02 Haziran 2019
  00:29

  İlk onu gene yakaladım…10 . yum..izledim..Ben MR nin yerinde olsam çeker giderim…Ne anne ne TJ… Ne de iş…..:)))))) Gene kızdım..Daha büyümemiş çocuk…evlenme teklifi..yaparsa böyle sonuç verir…Zaten karmakarışık olan MR yi daha çok yaralamaya ne gerek var…samimi bir şekilde karşısına geçip patronun oğlu olduğunu tekliften önce söylemesi lazımdı..İşi öğrenmek için geldim vs…Sözde anneye ne demeli…Kızını gerçekten sevmiyor..Sevseydi TJ nin kimliğini, durumunu anlatırdı.MR nin öğrendiği an şirkette yığılıp kalması çok canımı sıktı. daha çok kızmak için çeviriyi bekliyorum bakalım…Bunlar benim izlerken düşündüklerim…:)))).

  • Cevapla

   Nərgiz Bloom

   02 Haziran 2019
   01:51

   Kesinlikle hata yaptı. Evlilik teklifi çok aceleci bir davranıştı. KMR ona kendini açtı ama Tae Joo daha kim olduğunu söylemeden evlenme teklif etti sanki çocuk oyuncağı. Teklifi KMR kabul etseydi bile geçersiz sayılırdı sonuçta kim olduğunu bilmiyordu. Birde bu bölüm babasının karşısına geçip “ona dokunma istediğini yapacağım ve KMR de koruyacağım” dedi. Kendi kafasında planı kuruyor sadece ama uygulama sıfır.

 • Cevapla

  Nurhan

  01 Haziran 2019
  22:02

  Veeee son 10 aylık sınav maratonumuz bugün bitti. Birikmiş tüm bölümlerimi izleyip tahminimden önce (bayram sonrasına anca yetişirim diye düşünüyordum) güncele yetiştim. 💪💪
  Çevirmen arkadaşlara kolay gelsin

  • Cevapla

   Hassann

   02 Haziran 2019
   12:35

   Geçmiş olsun. Hoş geldiiinn. iyi seyirler.:)

 • Cevapla

  beti

  01 Haziran 2019
  21:35

  Öner 1… Yorum 3 olsun…

  İyi akşamlar. Bu bölüm heyecanlı olacak. Önceki bölüme de bakamadım henüz. Ama anladığım kadarıyla bu ceo anne çok fena. Yazık ya kızını ne hale soktu başkanın karşısında. Çinli kadın sebep oldu da başkan onayladı. Sanırım bunlar evvelki bölümden izlediklerim. Hatlar karıştı bende..:)))

  Şimdiden herkese mutlu bayramlar dilerim.

 • Cevapla

  Nərgiz Bloom

  01 Haziran 2019
  20:48

  Öner 5…..
  Bölümün en komik sahnesi Kang Mi Hye’nin kitap için geçmişten yazdığı bir sahneydi💇. Çok komikti o ağlıyor orda ben ona bakıp gülüyorum 😂😂😂.

  Han Tae Joo babası ile ciddi bir konuşma yapti ve Kang Mi Ri’ye dokunmamısi şartı ile onun istediği gibi yönetici olarak işine başladı.

  Kang Mi Ri herşeyi öğrendikten sonra yalnız yaşadığı evinde CEO ile kavga eder. Bu defa kadına ettikleri laflardan sonra kadın ağzını açamadı. Sahnenin tamamının çevirisi.

  CEO: Konuşalım. Annenle…

  KMR: Seninle konuşacak hiç birşeyim yok. Niye geldin? Lütfen git. Lütfen GİT!

  CEO: Seung Yeon ne demiştim ben sana,  ayrılmanı söylemiştim,  bitirmeni söylemiştim. Annenin lafını dinleyip yurt dışına gitseydin temiz bir şekilde ilişkini bitirmiş olacaktın. Şirketteki itibarınida korumuş olacaktın.

  KMR: Şirketteki itibarim mi?

  CEO: Evet.Kendinden düşük rütbeli çalışanın senin patronun olması senin içinde utanılacak birşey. Annen bitir dediğinde bitirseydin eğer……

  KMR: Anne deyip durma lütfen benim önümde anne lafını söyleyip DURMA. Peki sen benim için ne yaptın?  Annem olan sen ne yaptın? Sen gerçekten benim annemsen eğer bana söylemen gerekirdi. Şirketteki itibarım mi ? O önemsiz birşey. En azından kızının bir erkek tarafından incinmesini önlemeliydin. Yeni çalışanla oynama demek yerine görüştüğün adam şirketin veliahtı olduğunu söylemeliydin.

  CEO: Şirketle ilgili sebebler vardı.

  KMR: Başlarım sebebine. Bende senin gibi yaparım diye korktun, ödün koptu deyil mi. HTJ’nun patronun oğlu olduğunu öğrendikten sonra bende senin gibi para yüzünden kızını terk edip evlenen senin gibi HTJ’ya yapışmamdan korktun.

  CEO: Ne?

  KMR: Ben böyle yaparsam senin için sorun olur,  senin kızın olduğum ortaya çıkarsa,  o kadar yıl şirket için yaptıklardan sonra seni kovarlar, senin o çok sevdiğin para ve itibardan eksik olmaktan korktun.

  CEO: Ne yani sen HTJ ile evlenmeyi mi düşünüyordun? Tae Joo’yu ben büyüttüm, oğlumdan farksız. Ama siz sevgilisiniz insanlar neder? Sana söylemediğim için özür dilerim. Ama söylememek için sebeblerim vardi. Korenin varlıklı aileleri senin hafife ala bileceğin insanlar değil. Senin gözünde o insanlar ve benim hayatim mutlumu görünüyor?

  KMR: Mutluymuşsunki beni terk edip gittin.

  CEO: Seung Yeon lütfen.

  KMR: Yaşanacak bir yermiş ki bu zamana kadar oradasın. Kızın nasıl büyüdü,  ne kadar başarılı, hasta mi değil mi diye merak etmen gerekirdi. Ama sen ne yaptın gözünün önünde olmama rağmen beni tanımadın,  şüphelenmedin bile. O yüzden dalga geçme benimle , bahane de üretme.  Senin istediğin gibi burdan defolup gideceğim karşılığında sende ölünceye kadar şunu unutma bu sabah lobide o evin çocuğuna iyi görunmek için beni görmezden gelerek beni tekrar terk ettin. Ve bundan sonra olacak tüm kötü şeyler için ben yalvaracagim (galiba yalvarmak dedi. Galiba kötü birşey olursa ben zorluk cekerim sana ihtiyacım yok anlamına geliyor emin olamadim). Her kötü şey olduğunda aklından çıkarma Seung Yeon yalvarıyor diye düşün. Şimdi evimden defol.

  Bir kaç cümle hariç sahnenin tam çevirisi bu.Sahne 5 dakika 27 saniyelik bu kadar çeviri bile bana yetti. Çevirmen arkadaşlar 1 saatlik dizinin tamamıni çeviriyorlar, çevirmen arkadaşlara sabır ve kolaylıklar diliyorum. Şimdiden ellerinize sağlık 👏👏👏.

  • Cevapla

   Hassann

   01 Haziran 2019
   21:21

   SÜPER SPOI olmuş. Teşekkür ederim. Eline sağlık.:)))
   Bende Mi Ri.den bunu beklerdim. Yani tahmin ettiğim şey. ayrılık yaşanacak. Mi Ri ayrılacak. Tae Ju ile Mi Ri.de ayrılacak. Beklenen olay.
   Benim sonraki öngörüm Çindeki kadınla işbirliği yapacağı şeklinde. Hangisiyle derseniz herhalde WEI denilenle, WANG ve WEI isimleri kullanıldı. Aynılarmı bilmiyorum tabii ki. Ama bir tanesi şirketin altında çalışan bir CEO. Diğeri ise Bir şirketin başkanı diye biliyorum. Ama aynı kişilerde olabilir. Farklı isimlerle adlandırılmış olabilir. O kadarını bilemiyorum. Ama ben Kang Mi Ri.nin onlarla da olmazsa bir şekilde bunlarla müçadele edeceğini düşünüyorum. Yani BAŞKAN pişman olacak. Han Tae Ju zaten oldu. CEO da kendini kurtarma peşinde, planını bilmiyoruz. Yani para için mi yapıyor, yoksa imza için mi yapıyor. Kızına ne için zarar verilecek. Ne yaparsa zarar görür. Bunları bilemediğimiz için tahminlerimiz havada kalıyor. Senarist CEO.yu hala gizemli tutuyor. Kocası yani Mi Ri.nin babasından hala tek bir kelime edilmedi. Yeni kocasının ölürken bir şartımıydı. Eğer kızı söz konusu olursa miras verilmeyecek, mahrum mu olacak. Nedir?
   Bir de bu olaylardan sonra yine tahminim Mi Ri takip edilecek, Gazeteci olabilir. Başkan olabilir. Zaten Müdür Park biliyor o olabilir. Gözaltında olacaktır. Sansasyon için bu bilgi kullanılacak. Belkide CEO annenin dediği gibi başına bir iş gelebilir. Kaçırılabilir. Zarar vermek istenebilir.
   İkinci öngörüm ise CEO ile Tae Ju.nun birbirine düşeceği şeklinde. Bunu da birkaç kere söyledim. CEO kadın Tae Ju.yu paravan olarak kullanıyordu. Bu çocuk kullanıldığını anladığı anda kılıçını çekecektir. Ki anladığını düşünüyorum. Zaten artık annem değilsine varan laflar etti. Ama uygulamada ne olur bilmiyorum. Biraz izleyelim o konudu da öngörüde bulunabilirim.
   Şimdi şirkette yönetici olan Tae Ju.nun da bir takım planları vardı veya olacak. Şimdi Tae Ju.nun yönetici olduğunu duyan ve Başkanlığa oynadığını tahmin eden ABD.dekiler ayaklanacaktır. Nasıl olacak derseniz. Tae Ju.ya karşı olanlar tarafından olacaktır. Bu belkide CEO olacaktır. Böyle şeylerde bekliyorum.Çünkü daha önce bir stajyerdi ismi geçmiyordu. Ki bunu da bilinçli yaptığını daha önce söylemiştim. Kendini gizliyor. Bir planı var. Amacı dikkat çekmeden ilerlemekti. Başkanlığı elde etmekti. Bu iş için Mi Ri. ideal bir partnerdi. Ama şimdilik ifşa oldu. Artık savaş açık olacak.

 • Cevapla

  Hassann

  01 Haziran 2019
  20:30

  Birim. ama önerde dört

  • Cevapla

   Sümeyye Coşkun

   01 Haziran 2019
   21:00

   Tebrikler:)))

   • Cevapla

    Hassann

    01 Haziran 2019
    21:03

    Teşekkürler.)))

  • Cevapla

   beti

   01 Haziran 2019
   21:32

   Tebrikler.

   • Cevapla

    Hassann

    01 Haziran 2019
    21:56

    Teşekkürler.:))

  • Cevapla

   Er.Kelebek

   09 Haziran 2019
   12:28

   Tebrikler Hocam..

kore dizileri