Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Mother of Mine Kırkyedi ve 48.Bölüm13 Haziran,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

İndirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: Ayris & Joanne & shinee!

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


Mother of Mine Kırkyedi ve 48.Bölüm” için 50 Yorum
 • Cevapla

  nurcan demir

  03 Temmuz 2019
  00:26

  ay yüreğim cız etti.
  oh iyi oldu küçük kıza nasılsın öyle ortada bırakılmak.o kadar kişi bir çocuğa bakamadılar birde yüzsüz yüzsüz geliyorlar.
  eczacı kadına sinir olmaya devam amcayada.

 • Cevapla

  beti

  22 Haziran 2019
  22:04

  Ayris & Joanne & shinee! emeğinize sağlık..:))

 • Cevapla

  Queen White Angel

  15 Haziran 2019
  02:08

  ve benim aklımda kalan 😁😁😁 https://uploads.disquscdn.com/images/772d6e984a8875110be146660623f20b5ba8afce5bf8c2b2d062effed998da66.gif
  https://uploads.disquscdn.com/images/a0f65884a47719c7bcbadbb970b496234b6d96d55a7ecd1c67116f8c2b7dc961.gif
  seviyorum böyle klişe sakarlıkları 😍😍
  devam lütfen 😉
  bir de MH ile KW cephesi🤗🤗
  bir sıcak bir soğuk
  itme -çekme gibi😏😏
  ama düğümler çoktan atılmış
  biraz durağan bir haftaydı
  sessizce geçti🤞🤞🤞
  çoooooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

  • Cevapla

   Sude Bostancı

   15 Haziran 2019
   09:36

   Ennnnnnnnnnn güzel anı aktarmışsın gene.. ellerine sağlık….teşekkürler…Merak ediyordum ..sayfalarda göremeyince .endişelendim..

  • Cevapla

   nurcan demir

   03 Temmuz 2019
   00:26

   yüreğim nasıl cız etti .çok iyi gidiyordu ama.

   • Cevapla

    Queen White Angel

    03 Temmuz 2019
    01:46

    aynen
    şimdi güncele bak neler oluyor neler

 • Cevapla

  renginar

  14 Haziran 2019
  13:10

  o nasıl sondu oyle

 • Cevapla

  Asena Kara

  14 Haziran 2019
  10:00

  koca ayı mı? aradakı samımıyet ne olursa olsun boyle hıtaplardan hoşlanmam..nedense editör hye ye soguk davranınca mutlu oldumm 🙂 jae bum anladık cok temiz sevmişsin de sen de dıyorum hanı artık kalksan ayaga 🙂 gerceklıgını yıtırmese bır seyler..mı rı bu dızıyı en cok izleme sebebım olarak sen bu mesafeye devam edersen üzüleceksin..tae ju gıbılerı var mı kı adam hala kızın gözünün içine bakıyor çok hoş 🙂 başkan ne alangıllı adam ya hu 🙂 mı sun kocan işe yaramazın teki bencıl be güzelim hıc mı fark etmıyorusun ? bakıcı ıyı gözüküyor da ben neden şüphelenıyorum acaba ? buyuk babamız neden eczacıyla dertleşiyor neden açık açık eşiyle konuşmuyor boyle durumlardan da hoşlanmıyorum.ınsanların öncelıklerı aılesı olmalı en azından aılesı ıle her yolu denemelı ondan sonra dışarı dusunulmelı..neyse bakalım..emeğinize sağlık,teşekkürler…

  • Cevapla

   Hassann

   14 Haziran 2019
   11:55

   Çok güzel toparlamışsın. Bizim uzatmalar gibi değil. Kısa ve öz herşeye değinmişsin. Editör sanırım aradaki yaş farkı ve evlenip boşanmış olması nedeniyle kıza ayıp etmek istemiyor. O nedenle kendisinin hisleri var kızın da olduğunu farketti, öğrendi diyelim. O yüzden ittiriyor. Kendince haklı. Ama Mi Hye abayı yakmış, gemileri de.
   Esas meselemize gelince; büyükbaba ile kaynana arasında zaten ipler gergin. Kadının davranışlarını oldum olası beğenmiyor adam. Sürekli ikaz sürekli ikaz. Ne oldu gitti başka bir adamla hasbıhalde yakalandı. Kocası daha da uzaklaştı karısından. Kadın da bir ezik büzük oldu. Kendi karakterinden düştü. Fakat yine adamla bir kontakları yok. Yani olumlu yönde birbirlerini tamamlar vaziyette bir karı koca değiller. Dikkat edersen. Kadın gel şu demliği al diyor, adamda kendi arkadaşı ile ilgili birşey anlatmak istiyor. Adam demliği almadı, kadın da adamın derdini dinlemedi. KOPUKLUK. Direkt kendini dinleyecek kişiye gitti. Çünkü onu biliyor. Artık alıştı. Böyledir bu işler. Hafif dokunuşlar diyorum ben bunlara, insanı dinlemek, derdine ortak olmak, sorunlarını paylaşmak, konuşabilmek. Karı koca konuşamıyorsa, iki lafın biri kavga ediyorsa, sonuç böyle olur. Senarist bize birincide kadının hatasını gösterdi, şimdi de yüz bulamayan adamın bir başka kadınla dertleşmesinden doğan sonucu gösterecek. MESAJ veriyor diye düşünüyorum. Karısı da bu ikisini yakalayacak, böyle sohbet esnasında. Hatalarını görmüş olacaklar herhalde.
   Ama doğrusu eşlerin birbirlerine zaman ayırmaları, dertlerini, sevinçlerini paylaşmalarını, kesinlikle sonraya bırakmamayacaklar, anında olaya el atacaklar. Sonra dersen böyle sonraya kalırsın. Kadın için de erkek için de geçerli.

   • Cevapla

    Asena Kara

    14 Haziran 2019
    18:29

    teşekkür ederim kardeşim 🙂 sızın yukarıda bahsettıgınız KONUŞAMAMA durumu ne yazık kı cıddı bır ve hakıkaten zamanla bu üstü örtülen yara kocaman olup kabuk bağlamayacak bır hal alıyor..Allahım herkese her anlamda bırbırını tamamlayan eşler nasip etsin.

    • Cevapla

     Hassann

     14 Haziran 2019
     20:16

     Dileklerine katılıyorum.:) Senarist de çiftleri böyle şeylerle sınadı ki, hayatın gerçeklerinde yaşanabilecek olaylar. O da eşleri uyarıyor.

  • Cevapla

   nurcan demir

   03 Temmuz 2019
   00:29

   aynen aynen kelimesi kelimesine.

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  14 Haziran 2019
  09:01

  Ayris & Joanne & shinee!..Çoook teşekkürler…emeklerinize,ellerinize sağlık..izledim..

 • Cevapla

  Hassann

  14 Haziran 2019
  02:09

  Evet diziye eski ilgi yok. Bu hafta çok az izleyen veya tıklayan diyelim var. Bölümler düşüktü. Güzel ama düşük. Hareket yok. Ben izledim. Rutin buldum.
  – Bir kere şurdan başlayayım Mi Ri.nin ezik halleri beni diziden soğuttu yani. Şirketi sallayan kadın gitmiş safi bir uyuz uyuşuk, efendim mefendim diyen bir sekreter kız gelmiş. Hadi sen bırakma bari diyecekler, ben diyorum çünkü arkadaşlara yani bizim paylaşım sayfamız diye bırakamıyorum. O derece üzgünüm.
  – Dediğim gibi mi Ri. sönük, Tae Ju ise yönlendirici oldu. Patron oldu. CEO annesini bile haklı bulmaya başladım ya. Kadın düşünceli, Başkanın kararına tepkili ama gitti başkandan özür diledi. Beni bağışlayın dedi.Bir daha size karşı gelmeyeceğim. Başkan da önce şaşırır gibi oldu ne oluyoruz yav. gibi. Sonra olayı anlayıp Bir daha bana karşı gelmeye cüret etme diyor. Ben sanırım CEO. kızı nedeniyle böyle birşey yaptı. Baştan önlem alıyor. Başkanın şüphelenmemesini sağlıyor gibi geldi. Çünkü Mi Ri ile konuşurken Başkan seni buraya beni kontrol etmek için getirdi. Anlaşma yaptı dedi. Saç kesimini de amatörce buldu. Benim kızım olduğunu öğrendiklerinde üzülecekcin dedi. Terfiin gidecek, işin gidecek, hatta başka yerlerde iş bulman da engellenecek. Uslu dur dedi. Tae Ju.nun ileriye baktığını artık kendisinin de takılmamasını onun da ileriye bakmasını (sevgili olayı) istiyor. Mi Ri.de artık annem olduğunuzu söylemeyi bırakın diyor.
  – İki eski sevgili ayrı ayrı daha önce birlikte oldukları yerleri ziyaret edip eski günleri andılar, hatırladılar.
  Tae Ju Mi Ri.ye soruyor. Niçin Haesung Giyimin CEO.su olmak istedin. Çalıştığım yer olduğu için diyor. Peki sen niye burayı seçtin. Tae Ju. da sen olduğun için diyor. Hala aşkanın peşinde, hatta bağlı kuruluşları gezerken. Mi Ri.ye sarılıyor. Ama Mi Ri temkinli. Neyse efendim; zaten özellikle Tae Ju öğrenme işini Başkan ve ortakların ortak kararıyla Mi Ri.nin yanında yapması istenmiş. Onun için ona minnettar. Ama o artık bir EZİK.
  – Dizinin en önemli hadisesi Da Bin.e bir bakıcı gelmesi olayı. Bütün aile onu görmek için geldiler. KOCA ise yok. Sanırım bisikletinden olmak istemiyor. Hala mal peşinde. Bir de yabancı kadından rahatsızlık duyuyormuş.Eve gelmiyor, kaçıyor.
  Sun Ja ise bu bakıcı olayı yüzünden çok ağladı, üzüldü. Dünürlerine de bunu gösterdi. 6 yıl bakmış şimdi bir başkası yani akraba olmayan biri bakacak. Bir tedirginlik oluştu sanki kadında.
  Bakıcı Kadın çok uyanık birine benziyor. Büyüklerin yanında ben yaparım ederim. Kıza şirin gözüküyor. Satışı kuvvetli. Sanırım bu BAKICI bir haltlar karıştıracak. Yani görünüşü ile yaptıkları bir olmayacak. Bunun mesajı verilecek. Şurdan anladım. İşyerinde herkes bakıcıların çocuklara kötü davrandığını söyleyip kamera taktırın eve dediler. Bu beni şüphelendirdi. Yani MESAJ verecekler.
  Zaten yine büyükbabanın arkadaşı hadisesiyle yeni bir MESAJ geliyor. Önümüzdeki bölüm.
  – İkinci olay ise yine kaynana ve kaynatanın anlaşamamaları olayı. Bakın senarist buraya özellikle parmak basmış. Kadın kocasından yardım istiyor. Koca ilgilenmiyor. Ama kocanın bir sorunu var Karısı dinlemiyor. Ne yapıyor adam. onu dinleyen kişiye yani ECZACIya gidiyor. Bunu geçen defa izah ettim. Hatta bir değil bir kaç kez. Erkeklerde övgü isterler. Böyle küçük dokunuşlar isterler. İlgi gibi. Şimdi burada eczacı hanım büyükbabayı dinliyor bir de anlatın ben dinlerim, ağlayabilirsiniz de çekinmeyin diyor. Yani adamı teselli ediyor, motive ediyor. dinliyor ve onunla birlikte üzülüyor. Çok önemli bir hadise bu. Yani senarist bize karı koca davranışları hakkındada güzel örnekler veriyor.
  – Mi Hye, yine Jae Bum.a artık uzatma diyor. Kendini suçlu hissediyor sanırım. Ancak yine ben seni erkek olarak görmüyorum dedi. Bu bitirdi olayı. Jae Bum.da nasıl görmezsin diyor. Bir de aşk dizileri yazıyorum ama kendim aşkta sınıfta kaldım gibilerinden. Editörümüzde Mi Hye.yi itmeye başladı. Sanırım aralarında yaş farkı olması nedeniyle Mi.Hye.nin ve kendisinin de ilgilerinden dolayı bu kararı aldı. Kendisini biliyor. bir de Mi Hye.nin ona ilgisi olduğunu öğrendi. Kıza karşı soğuk numarası yapıyor. Bu bölümde de evlenip ayrıldığını söyledi. Sanırım Mi Hye.yi kesin uzaklaştırmak istiyor. Bu daha etkili olur diye düşünmüş olabilir. Kıza haksızlık gibi görüyor diye düşünüyorum.
  Çevirmenlerimiz Ayris & Joanne & shinee!’e teşekkürler…

  • Cevapla

   Sude Bostancı

   14 Haziran 2019
   08:59

   Ben senaryo ürettim ya…Bundan sonra öğrendiğinde başkaın öfkesi hakkında…senarist ters köşe yaptırıyormuş bize. başkan….’Ben zaten biliyordum ” diyormuş..Tae ile MR yi evlendiriyormuş..Zaten hedefi de asıl buymuş muş…:)))))) Neden olmasın..?? Oldu olacak böyle olsun da..lginç olsun… Ben Amer,kada ki kız kardeşi.. de..sevgiliden…”eski eş ” e terfi ettirdim..Saçma olan yazar kızın yazılarını hala büroda yazması…yazmaya başladı artık evinde yazıp yollasın.. Bu senarstin ”Father ” dizisi…Sanırım yardımcısı tarafından yazılmış bunun adıyla ortaya çıkmış bir senaryo imiş…:((( Bunda.. Hiç başarılı değil.

   • Cevapla

    Hassann

    14 Haziran 2019
    11:44

    Evet olabilir.:))) Bunu daha önce dillendirmiştik zaten. Başkan bilebilir. Bilmesede şüphe duyuyor olabilir. Nitekim duydu da. Ne dedi Müdür Park şunları bir araştır dedi ve Müdür Park sonuca ulaştı ama söylemedi. Bu söylemeyeceği anlamına gelmiyor. Eli kulağında söyleyecektir. Çünkü başkan böyle şeyleri affetmiyor. Sadece Müdür Park ile de bu işi yapmıyordur. Vardır başka yöntemleri de. Zaten Mi Ri ile Tae Ju.ya sıcak baktı bir ara ama CEO bozdu olayı. Bunlar olabilecek şeyler. Fakat kızı olduğunu öğrenince hiçbiri olmayacak. SAVAŞ BALTALARI ÇIKACAK. Av başlasın.
    Amerikada benim bildiğim Başkanın son eşi ve iki çocuğu var. Kız kardeş ise Mi Sun.un kocasının kardeşi orada. O da çıkacak yakında göreceğiz. Bu hanım ve çocukları da çıkacak. Editörün annesi de çıkacak. Evliymiş daha önce eski karısını gösterirlermi bilmem ama çocuğu varsa o da olabilir.
    Senaristimizin birçok aile dizisi var. Hepside güzel bence fena değil. Bir tek ilk dizisinde asistanlık yapmış, yani birkaç kişi birlikte yazmışlar, diğer dizilerinde tek yetkili bu diye biliyorum. I’ll take care You ve Goddes Marriage en meşhurları. Love My Family, Twinkle dizileri de güzeldi.The Daughters-in-Law dizisi ise senaristin çıkış dizisi. Güzel diziler. Ama bu dizide de bir ileri bir geri yapayım demiş fakat tutturamadı, sanırım MESAJ vermeye yoğunlaşıyor. Ismarlama senaryoya döndü dizi. şunu yap bunu yap demişler gibi geldi bana.
    Bu hafta çok durgundu. Diziyi sevdiğim için izliyorum. Bir de gerçeklere yakın en iyi dizi bu. Ve paylaşım dizimiz. Bırakmam ama beğenmedim bu bölümü diyebilirim.:((((

  • Cevapla

   Asena Kara

   14 Haziran 2019
   10:06

   ne desın kardeşim patronu sonuçta efendım demese zaten kovulur.bugun en basıt çalışma ortamlarında bıle hıtap çok önemlidir bılıyoruz dı mi 🙂 ben de yanlış buluyorum mı rının tavrını ama o denlı kırıldı kı bızım tae ju da gördüğümüz samımıyetı mı rı goremıyor kendıyle oynadığını dusunuyor ki çok da haksız değil hanı hatırlarsın ne demişti yureğimı sana açtıgım kadar kımseye acmadım..peki ne oldu her sey yalan oldu şimdi de emın olamıyor..ben sadece bunu uzatırsa üzülecegını dusunuyorum.

   • Cevapla

    Hassann

    14 Haziran 2019
    11:31

    Ben de uzun yıllar çalıştım. En alttan başlayıp gidebildiğim üst seviyeye kadar gittim. Ama burada olay farklı. Ne yaptı Mi Ri. Tae Ju.nun ona gerçekleri söylememesi ve zounlu sebeplerden dolayı onunda yönetici olarak atanması sonucu arkadan vurulduğunu hissetti. Bıraktı. Bence burada doğrusunu yaptı.Kişiliğinden taviz vermedi dik durdu. Tae Ju.nun da sonradan dediklerini kabul etmedi.
    Şimdi senaristin bize gösterdiği Mi Ri duruşu nedir? Kendi kendine yetebilen, dürüst,çalışkan, cevval, tavissiz, hatta biraz kaba bir Mi Ri. çünkü çalışma hayatında kimseye eyvallahı yok.Şirkette en çalışkan isim ve mesleğini en iyi bilen kişi. Yani şirketin gözdesi.
    Hal böyle iken bu kişi CEO olacağım ayağıyla başkan tarafından tekrar şirkete geliyor bir de aynı işine dönüyor. aynı işine döndüğü gibi karakterinden de taviz veriyor, sümüklü böcek misali EZİK bir durumda eski stajyerinin yağdanlığı durumunda görev yapıyor. Yav. yakarım Romayı yine de bunu yapmam arkadaş, bu ne yav. Karakterini ayaklar altına aldıktan sonra bana ne CEO.luktan. Kendini resmen teslim etmiş, bırak müdürlüğü ezik sekreter konumuna düşmüş, ordaki üstlerince azarlanan bir çocuk gibi. Vururum kapıyı çıkarım.
    Daha öncede söyledim yapılması gereken rakiple anlaşmaktı. madem intikam alacaksın. Rakiple anlaşacaksın, Tae Ju.nun dediği gibi en azından şirketin bsaşka Departmanına git orda gözde ol. Bu ne yav. Fino köpeği gibi. Neymiş CEO olacakmış. Bu kişiden CEO olurmu, sen olsan yaparmısın. Ben yapmam. Fırsattan istifade daha da EZERİM. O nedenle efendim mefendim demesine gerek yok diyorum. Yoksa iş hayatında bunlar var. Benden iyi kim bilebilir. Ama burdaki pozisyon başka, mecbur değil yani. Kendi kendini astı. Başkan da onu kullanıyor. Bu durumda birşey olamaz. Önce değişmesi lazım Eski haline dönmesi lazım. Savaşması lazım. Bu nedir yav.Ben yakıştırmadım.
    Birliktelik olayına gelirsek. Sanırım geçte olsa olacak. Birbirlerinin hatıralarıyla anmaları bunu bize gösteriyor. O günleri özlüyorlar. Eni sonu oluşacak ama sanırım zaman sorunu olacak.
    Bir de senaristin diziyi çok soğuttuğunu düşünüyorum. Şimdiden MESAJ kaygısına düştü. Sanırım SİPARİŞ senaryo bunlar. Bunları da yapacaksın demişler ki senarist kendi istediklerini değil de istenileni yazıyor gibi geldi bana. Bu kadar dizi arasında gerçekliği bu dizide buluyorum diye izliyorum. Bir sürü safsata var. Ama bu kadara kadar yaparsa ben bile soğuycam diziden.

    • Cevapla

     Asena Kara

     14 Haziran 2019
     18:23

     yazdıklarınızdan şunu anladım su anda mı rı nın durumu basından beri kafamızda şekillendirdiğimiz mi ri şablonuna uymuyor.tepkiniz de buna.haksız mıyım?benım ıcın de oturmuyor ama bu konuda sız kadar sert bakamıyorum.kız ısrarla kendı yolundan ceo olmak istıyor çunku terkeden annesı o mevkıde,tae ju desen tum her şeyin sahıbı de olsa çömez,kız ceo da olurum sen benı kandırdın ben de seni aşarım demenın derdın de ama sorun su kı su an kabarık olan öfkesi ve hırsları zamanla sinecek bu sefer de aşk acısı canını yakacak..benım dusuncem de bu 🙂

     • Hassann

      14 Haziran 2019
      20:14

      Aynen söylediğin gibi düşündüm. Bize gösterilen karakterle şu an ki karakter hiç uyuşmuyor. Demek ki karakterinden taviz verdi. Ki verdi zaten. Herşeyi kabullendi. Güya CEO olacak. Söz verdi diye. Ama o da belli değil. Yani bu kadara kadar olmaz dedirtti bana. Haklısın biraz sert girdim olaya. Şöyleki kendim olsam yaparmıydım diye yapmazdım dedim. Ama mecbur kalır insan, çaresizdir. Beş parasızdır. Hani derler ya ayıya dayı dersin. Öyle olabilir.
      Burada farklı diyorum ben. Bir hırs uğruna yanlış yaptı bence. Şimdi ikili yine beraber, yarın öbür gün aşk alevlenebilir. Ne yapacak? Olan annesi ile Mi Ri.ye olacak. Daha önce yine ağır olarak söylemiştim. Bence iyi şeyler olmayacak. Tae Ju bir kısmına müdahale edebilir ama müdahale edesiye kadar bazı şeyler gerçekleşebilir.

 • Cevapla

  Hassann

  12 Haziran 2019
  17:26

  https://uploads.disquscdn.com/images/3f0074349811c9a28bf8ff146c65055be982a736c81c967b4e897b6170fc38f0.jpg
  ORDU’DAN GİREN RADYASYON TRAKYA’YA YAKLAŞIRSA
  – Te be hey Hüsmen Agam Merhabayın be ya.
  – Maraba maraba be kızanım, Zülküfüm.
  – Tee Türkiye’ye Ordu vilayetinden bir radyasyon girmiş diyola, tehlikeli imiş, yavaş yavaş Trakya’ya doğru yaklaşırmış.
  – Yaklaşsın be ya. Bizde annadın mı 100 koç gücündeyiz evvelAllah. Bize bişey olmaaz. Sıkma canını Zülküfüm.
  – Neden öyle dersin be Hüsmen Agam, zehirliymiş derler be ya.
  – Biz zehire karşı da şerbetliyiz evvelAllah. Bize birşeycik olmaaaaz. Sıkma canını sen.
  – Deme be Hüsmen Agam. Sankim korunaklıymışız da bizi tanırmış da severmiş de, görmeycekmiş de, teğet geçecek gibi.
  – Biz Pehlivan sülalesiyiz bilirsin. Dedem Yusuf Pehlivan adını Dünya Şampiyonu Koca Yusuf’tan almış, bir oturuşta bir koyunu yermiş. Bubam Rüstem’de adını Kırkpınar Başpehlivanlarından Bursa’lı Koca Rüstem’den almış, o da bir koyunun yarısını yermiş, bana da Hüsmen adını vermiş ki çok sevdiği Başpehlivan arkadaşlarından Hüsmen Pehlivan’ın adını, bende bir oturuşta bir koyunun çeyreğini yerim hani. Şimdi Torunuma da adalı Halil Pehlivanın adından Halil adını verdim. O da bir koyunun bir bacağını yiyor gari.
  – Yani Pehlivanız diyon başka bir şey demiyon.
  – Biz Pehlivan sülalesine radyasyonmuş falan filan vız gelir tırıs gider. Şinciye kadar 100 koyun yemişimdir. Onun gücüylen onu halt ederim. Güreşirim de yani bu yaşımda bak.
  – Yav Hüsmen Aga bu radyasyon görünür bir şey değil ki güreşesin, neresinden tutucan.
  – Ben çift dalarım, bubam el ense çekerdi, dedem ise kündeciydi rahmetli. Yani bu üç oyunu da iyi bilirim. Hangisine denk gelirse artıkın.
  – FehsuphanAllah yav. Hüsmen agam tutulcak bir şey değil bu, hava gibi bir şey.
  – Oooo hava cıva diyon yani. O zaman onun havasını alırım. HalimAllah bir boyunduruk vurdum mu tamamdır.
  – La havle vela. Hüsmen agam. Ne görebiliyon, ne tutabiliyon, hemi de zehirli.
  – Pekeyi bu Ordu’lular nasıl görmüşler de radyasyon geldi diyorlar. Madem görünmezmiş, onlara nasıl görür de biz görmeyiz?
  – Onlar Ordu’lu. Ya Hüsmen Agam ölçme makinaları varmış onlan ölçmüşler.
  – Ahanda kendi ağzınlan söyledin, ölçülüyor. Ben ölçüye tartıya çıktığımda 120 kiloyum, boyumda 1.90, şincik söyle baken bu radyasyonun ölçülerini de göstereyim ben ona dünyanın kaç bucak olduğunu. Bakalım benim ayarımda mı bu kızancık.
  – Kafayı yiycem yav. Hüsmen agam öyle bişeycik değil beyaa. Hava gibi bu ya. Nasıl nefesini çekiyon öyle çekçen farkında olmaycan.
  – Havayı çekerim, yağı da sürerim. Nefesim kuvvetlidir. Zarttadanak üfledimmi, zurttadanak çıkar havası, anında görüntü.
  – Yav zarttadanak zurttadanak dencek bi şey mi bu yav. Zehirli hava diyom ben sana yav.
  – Yoğurt yeriz. Ayran içeriz geçer, sen merak etme Zülküfüm. Bubamın meşhur ilacıdır. Zehire karşı etkilidir.
  – Bak ne dersin be Hüsmen Agam bunlar fi tarihinden kalma şeyler. Yok öyle yoğurt zehiri alır diye bir şey. Bu radyasyona 100 kap yoğurt yesen ne yazar.
  – O kadara kadan diyon gari. Ne menem bi şeymiş bu be Zülküfüm. Yani ben Pehlivan olarak bi şey yapamazsam, kimsecikle bi şey yapamaz be ya.
  – Ya Hüsmen Agam bu işin pehlivanlıklan bir alakası yok. Güç ilen de bir alakası yok. Bu bildiğin sinsi bi şey. Aniden geliverir gibi.
  – En kötüsü diyon yani. Zaten bunla böyledir gari. Güç ilen yapamaycakları şeyi sinsiliklen yapalar. Arkadan vururlar, çamur atalar, kara çalarlar, fitne fücur bunlar.
  – Hüsmen agam sana bişey anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor. Ben eve gidiyon gari. Ağzıma bir toz maskesi takem de ne olur ne olmaz.
  – Artıkın sen de maskeye başvuruyon Zülküfüm he. Ne günlere kaldık be ya. Bi maske takmadığın kalmıştı. Sen de Hüsmen Agana bunu yapıyon he. Helal olsun. Tak bakalım daha ne kadan takıcan.
  – Yav Hüsmen Agam öyle böyle değil ya. Önlem için yapıyom. İşe yara mı bilmem. Senin dediğin maske olayı değildir bu. İstesen sana da bi tane verem de takıve gari.
  – İstemem. Ben bu yaşıma geldim. Ta yüzüme maske değil, hiç birşeycik takmadım. Taktırmam da. O radyasyonun geleceği varsa göreceği de vardır. Ben esas duruşumlan onunla mücadelemi ederim. Geri durmam. Ezer geçerim. Ben Rüstem Oğlu Hüsmen Pehlivan. Dedem Yusuf Pehlivan. Biz yedi düveli yendik, hiç sırtımızı yere değdirmedik. Kim bize çalım atacakmış şaşar kalırım. Allah izin verirse yaşar kalırım. Kaderimden başkasına teslim olmam, yaşarsam bir Pehlivan gibi yaşarım.
  – Çok güzel söyledin Hüsmen Agam. Ben elimden geleni yaptım. Seni aydınlattım. Allah yardımcın olsun. Belkim bizim buraya kadar gelmez. Rüzgara karşı koyamaz.
  – Çok yaşa beya. Tastamam böyle işte. Benim rüzgarıma karşı koyamaz değil mi Zülküfüm.
  – Ha???
  NOT : Gerçeklerle ilgisi yoktur. Tamamen hayal ürünüdür.
  25 MAYIS 2019 HASAN K.
  https://uploads.disquscdn.com/images/cf14d14b1f4d4d3459b6b869baa0a580a09ebefa29a5b501313db6e73b45313d.jpg

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  12 Haziran 2019
  11:24

  Sayfa sislenmişti yorum yapılamıyordu..Düzelmiş..Sevindim..

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  10 Haziran 2019
  10:49

  Ahhh Koreantürk…Şu diziden evvel bonus book u seyretmiyeydik iyiydi…Buradaki yazar, editör.yayıncı .masalına inanırdık belki…:(((((((

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  10 Haziran 2019
  10:44

  Dizide…Afralar tafralar tripler aldı başını gidiyor…Haydi hayırlısı…yazar kız senariste,,editör yazar ( ! ) kıza.., MR annesine, ve TJ ye…..başkan ceo ya..senarist yazar kıza..çorbacı anne ceo anneye…..bunlardan bir editörünkini anlamadım..ne ayak ?? Tercümeyi bekliyorum..

  • Cevapla

   Hassann

   10 Haziran 2019
   11:48

   Tripleri çok güzel açıklamışsın. Herkes trip yapıyor ama netice yok. Ben Mi Ri.nin niye o kadar konuştuktan sonra eski işine döndüğünü merak ettim. Yakıştıramadım. Madem ezilmeye devam edecektin. Niye CEO.dan daha yükseğe diyorsun ki. Ne yapacaksın şimdi. CEVAP: Trip yapacağım.:))))

  • Cevapla

   Sümeyye Coşkun

   10 Haziran 2019
   12:38

   :)))))

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  10 Haziran 2019
  02:01

  4/4 oldum.. iziyorum da..ortada bir yuvarlak dönüp duruyor…duraklayarak izliyorum.. Bitince bir virüs taraması yapacağım..:(((

  • Cevapla

   Meryem

   10 Haziran 2019
   02:05

   Bendede oluyor

 • Cevapla

  Hassann

  10 Haziran 2019
  01:30

  Ben bile bekledim. Evet bu kadar saat bekledik nihayet geldi. Teşekkürler.:) İlk defa böyle birşeyler oluyor. Neler oluyor Koreantürk???

  • Cevapla

   Meryem

   10 Haziran 2019
   01:31

   Geldi gözümüz aydin

   • Cevapla

    Hassann

    10 Haziran 2019
    01:31

    Teşekkürler.:))

  • Cevapla

   Sude Bostancı

   10 Haziran 2019
   04:28

   alınan kaynakta sorun varmış…Oraya gelmeyince bize aktarılmadı haliyle…Ben ilk izlemede yarım bırakmıştım çok donma yapıyordu izlerken..şimdi güzelmiş kesintisiz net izledim….

   • Cevapla

    Hassann

    10 Haziran 2019
    11:46

    Çok şükür.:) Ben sanki çevirmen sorunu varmış diye duydum da acaba bu işlerle ilgilenen arkadaşlar da mı eksildi diye düşündüm. Hatta bayram nedeniyle de tatilden dönmeyenlerde vardır. Bazıları üniversite öğrencisi finaller var. aksamaya meydan verecek şey çok. İnşallah eskisi gibi kesintisiz sorunsuz izlemeye devam ederiz.

    • Cevapla

     Sude Bostancı

     10 Haziran 2019
     17:25

     Çevirmenerimizin ilk fırsatta yapacaklarına eminim ara olursa mutlaka işleri ,mazeretleri olduğu için olmuş olur..Bayram tatili haliyle çalışma hayatındaki arkadaşlarımıza dinlenme molası oldu…Yaa..bak şimdi aklıma geldi…Ev hanımları ??? Bize,bizlere tatil ?? Düşündüm de.. Ailece tatile çıkılsa bile bizler gene çalışıyoruz ??:(((((((((( çalışan bayanlar da öyle :(((… Bir dahaki hayatımda erkek olmalıyım..

     • Hassann

      10 Haziran 2019
      18:50

      Nede güzel söylemişsin.:))) Ev hanımlarına yokmu? Maalesef yok. Sizinki çalışmadan sayılmıyor. HOBİ. Yemek yapıyorsun zevkle, vaktin nasıl geçtiğini bile anlamıyorsun. Bir hobi, Temizlik mesela, temizlik yaparken türkü söylüyorsun hobi. Ütü hobi, keşke ütü yapabilseydik diyen o kadar çok insan var ki. Son ütücü ben olayım diyorlar. Hobi bu da. Çamaşır kesinlikle hobi. bir düğmeye basıyorsun. tık kendi yıkıyor. Karşısına geçip izliyorsun Hobi. Ya bulaşığa ne demeli, Makinaya o tabakları bardakları çatalları kaşıkları dizmek bir zevk efendim Hobi işte. Mesela ne kadar çok bulaşığı makinaya sığdırdım diye hava atmak da var. 120 tabak alıyor benimkisi. Komşu çatlıyor Bizimkisi 5 tabak anca. Yani ayrıca övünç meselesi.
      Gelelim çocuklara. Efendim Allah herkese nasip etsin. Nasıl da bir parmak çocuktu şimdi dev gibi oldu. Gurur vesilesi. Allah sağlık sıhhat içinde büyütsün.
      Yani bu saydıklarım için en az bir milyon kişi sırada. Yani ev hanımlığı revaçta. İzin mi? O ne o. İzin güvertede gezin. Mesela camdan bak, kuşlara yem ver, TV. bilgisayar, cep telefonu derken aaa bir bakmışsın akşam olmuş.
      Ne yapsın erkekler. öffff püfff akşama kadar. Hele ağır işlerde çalışanlara Allah selamet versin. Çalışan hanımlara da öyle. ama ev hanımları keyiflerine baksınlar, hiç özenmesinler bunlara. Çalışmak hem çok kolay hem de çok zor. Zorunlu olarak yaptığında bir çile. Severek yaptığında da HOBİ gibi birşey. Tabii ben biraz nüktelerle süsledim. Allah kolaylık versin herkese diyorum.:)))

     • Sude Bostancı

      11 Haziran 2019
      01:15

      :)))))))))) Bakma sen..Keyfim yerinde..

     • Hassann

      11 Haziran 2019
      01:28

      OK.:))))

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  10 Haziran 2019
  01:27

  İzlemeye başladım..Teşekkürler Koreantürk..

 • Cevapla

  Queen White Angel

  10 Haziran 2019
  01:25

  geç olsun güç olmasın
  teşekkürler ✌✌✌

 • Cevapla

  Meryem

  10 Haziran 2019
  01:23

  Dizimiz geçde olsa yüklendi teşekürler

  • Cevapla

   Queen White Angel

   10 Haziran 2019
   01:25

   tebrikler arkadaş 👏👏

   • Cevapla

    Meryem

    10 Haziran 2019
    01:27

    Teşekür ederim bu sefer tutdurdum

    • Cevapla

     Queen White Angel

     10 Haziran 2019
     01:28

     İNŞALLAH devamı gelir 🙏🙏

     • Meryem

      10 Haziran 2019
      01:29

      Devami zor olur şimdi bir çoğu uyuyordur ondan

     • Queen White Angel

      10 Haziran 2019
      01:31

      biz gece bekçileriyiz 😅😅

  • Cevapla

   Hassann

   10 Haziran 2019
   01:31

   Tebrik ederim.:)

   • Cevapla

    Meryem

    10 Haziran 2019
    01:32

    Teşekür ederim

    • Cevapla

     Hassann

     10 Haziran 2019
     01:32

     :)))

kore dizileri