//

Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

Must You Go? 1.Bölüm08 Ocak,Cumartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Min Yoo Jung, başarılı bir pop müzisyeni olmayı hayal eden 25 yaşında bir kadındır. Ancak müzikle ilgili hayalleri gerçek olmaktan çok uzak ve akşamlarını sokakta çalarak geçiriyor. Geçmişten yetenekli bir müzisyen olan Park Yeon, Joseon Hanedanlığından (1392-1910) günümüze geçiş yapar ve Min Yoo Jung ile tanışıp müzikalinde ona yardım etmek ister. Ancak, zaman yolculuğu yapan ve geçmişten gelen tek ziyaretçisi o değil: Lee Won adında yetenekli bir vokalist de uzak geçmişten seyahat eder ve onunla tanışır. Bir eğlence sektörü profesyoneli olan Jung Do Young, Park Yeon’un sırlarını öğrenmek ve geçmişle bağlantı kurmak için kendi güçlerini kullandığında işler daha da karmaşık bir hal alır…

Türü: Müzik, Tarihsel, Romantik, Fantastik

Bilgi Notu:Çeviri: Pimboli

spoiler