Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

My Absolute Boyfriend Beş ve 6.Bölüm23 Mayıs,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:VeryStream, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Flix, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:UpMp4, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Vza, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

İndirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: hazell & ZeynepYesilgul

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


My Absolute Boyfriend Beş ve 6.Bölüm” için 25 Yorum
 • Cevapla

  nurcan demir

  01 Ağustos 2019
  21:18

  SANIRIM wang joon un sapığı var ve kıza zarar gelmesin diye ayrıldı .ben şimdilik aktör tarafındayım.

 • Cevapla

  Haru

  16 Temmuz 2019
  23:07

  bütün robotlu dizileri izledim en eğlenceli ve komik olanı bu olmuş bence :d “elbette, veri toplama zorunluluğu var ” diyor yasdfghahah 😀

 • Cevapla

  melek

  17 Haziran 2019
  21:29

  ahahah eee stalker beyciğim biri gider biri gelir..simdi guya kızı korumak için ayrılmıs olacak ama olmadı bu

 • Cevapla

  Güleycan

  06 Haziran 2019
  19:01

  😀 gayet güzelll

 • Cevapla

  Güleycan

  06 Haziran 2019
  19:00

  nasıl geçtiğini bile anlamıyorum çok beğendim.. tam böyle kafa dinlemelik akışında güzel bir dizi…

kore dizileri