Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

My Dearest 1.Bölüm06 Ağustos,Pazar

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Konusu: Joseon dönemindeki Qing istilası sırasında geçen, bir soylu kadın ile gizemli bir adam arasındaki aşk hikayesi.. Yu Gil Chae, iyi bir aileden gelen bir kadındır; dünyadaki tüm erkeklerin sevgisinin ona ait olduğuna inanan kibirli bir kişilik. Ancak savaşın acımasız yüzüyle tanıştıktan sonra, gerçekten bir adama aşık olabilen birine dönüşür. Lee Jang Hyun ise bir gün ansızın beliren gizemli bir adam. Kimseye açıklayamadığı karanlık bir iç dünyaya sahip karmaşık bir karakterdir. Hiçbir şeyi sevmediği için samimiyetini hiçbir şeye vermez, ancak bir kadını tanıdıktan sonra, beklenmedik bir kaderin kapısını açar.

Türler: Tarihî, Romantik, Melodram.

Bilgi Notu:Çeviri: kugeysa & TubaA & yenizeynep

spoiler