Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

My Demon

My Demon dizi konusu: Do Do Hee, Future Group’un mirasçısıdır. Kendine güvenen ve soğukkanlı bir kişiliği vardır, kimseye güvenmez ve aşka karşı şüpheci bir tutumu vardır. Do Do Hee, bir iblis olan Jung Koo Won ile karşılaşır ve onunla anlaşmalı evlilik yapar, hayatında büyük değişikliklerle yüzleşir.

Jung Koo Won ise bir iblistir ve hayatı cehennem gibi yaşayan insanlarla tehlikeli ama tatlı anlaşmalar yaparak sonsuza kadar yaşayabilir. İnsanlara tepeden bakar ve 200 yıldır bu dünyada dolaşır. Do Do Hee ile ilişki kurar ve ansızın gücünü kaybeder. Sonrasında onunla bir anlaşmalı evlilik yapar. Kendi yok olmasını önlemek için gücünü alan Do Do Hee’yi korumak zorundadır. İlişkileri romantik bir şekilde gelişir.

Türler: Komedi, Romantizm, Drama, Fantastik

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ