Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

My Fellow Citizens

Yang Jung Kook(Choi Si Won)tecrübeli bir dolandırıcıdır ancak hiç yakalanmamıştır.Bir gün kız arkadaşı aniden evlenmeleri için kullanacakları parayla kaçar.Yang Jung Kook üzgünken içmeye gittiği bir mekanda Kim Mi Young(Lee Yoo Young) ile tanışır.O erkek arkadaşının onu aldatmasından dolayı zor bir dönemden geçiyordur.Yang Jung Kook ona bir işletme işlettiğini ve Kim Mi Young’da küçük bir şirket için çalıştığını söyler.İkisi romantik bir ilişki içine girer.Düğün günlerinde Kim Mi Young, Yang Jung Kook’a aslında bir dedektif olduğunu açıklar.

Bu arada Park Hoo Ja(Kim Min Jung) gizemli bir kadındır.Babasından miras aldığı özel bir kredi şirketini işletiyordur.Babası Yang Jung Kook tarafından dolandırılmıştır.Park Hoo Ja, Yang Jung Kook’u bulur ve ulusal meclis üyesi olması için ona şantaj yapar.

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ