Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

My Fellow Citizens Beş ve 6.Bölüm10 Nisan,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.

Bu diziyi favorilerinize eklemek için üye girişi yapmalı yada üye olmalısınız.

Dil Seçeneği
Not:Rapid, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Mango, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Not:Openload, reklam sekmesi açmaktadır. Bu reklam sekmesini hemen kapatıp başlatma tuşuna basın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Buna karşın hiç bekletmeden hızlı ve kaliteli izleme imkanı sunuyor. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden ok veya diğer alternatifleri seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

indirmek için tıkla

Bilgi Notu:Çeviri: Teukamathonsi & Ayris

spoiler


Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler


My Fellow Citizens Beş ve 6.Bölüm” için 8 Yorum
 • Cevapla

  sulex

  27 Nisan 2019
  21:19

  fragmanları güzeldi dizinin. ama kendisi daha da güzel. İnsanı hiç sıkmıyor aksiyonu komedisi dramı (dram dersek tabi) tam yerinde. Oyuncular ise birbirinden şeker ve tabi başta siwoncuğum. Minnakın bir önceki dizisi üzüntüyle söylüyorum rezaletti… Böyle güzel bir yapımla gelmesi çok mutlu etti beni. Ama bakıyorum da bu dizide baya yaşlanmış. Bir oh my lady deki haline bakın bide şu haline. Tabi benim şikayetim yok ama en güzel yıllarında başrol verselerdi de doya doya izleseydik.

 • Cevapla

  Hassann

  16 Nisan 2019
  22:33

  Ben dolandırıcıyım. Ya sen? Vay be uydurmaya bak. Ekonomi bölümü mezunuymuş. Dolandırıcının üniversitesi mi olur yav. Herkes olabilir. mezuniyet önemli değil. Şimdi karı koca kavgası izledik ben oraya takıldım. Evlenirken diyor söz verdin. Hep seni mutlu edeceğim ama iki yıldır mutlu değiliz. Neden? Ben söyleyeyim nedenini. İkinizde yalan söylediniz ne çabuk unuttunuz. Sen polis hanım evlendikten sonra ben polisim dedin. Adam mecburen kabul etti. Evlenmeden önce söyleseydin senin tahmin ettiğin gibi seninle evlenmeyecekti. adam da zaten dolandırıcı, ben dolandırıcıyım deseydi sen de evlenmezdin. Niye bunu söylemiyorsunuz da. Başka şeyler aradınız. Ya da arattınız. Sayın senaristim. Daha önce bu konu oldu. Şimdi ne oldu da tarz değiştirdiniz. Başka yere bağlamaya kalktınız. İlk başta söylenenleri yok saydınız. Hımm. Cevap yok dimi? Suçlusun o zaman.
  Mafiyanın da bu tarzı olmamış, adamı öldürmek için götürdüler. O kadar kazdılar. Yani kazanlar birer kaz dı. adamı gömmediler de milletvekili yapalım dediler iyi mi. Çok güldüm. Bir de dolandırıcı itiraz etmiyor mu? Yani kendimden geçmişim. Yorum yapayım da kendime geleyim dedim. O derece yani. Çok komikti yav.
  Şimdi kadın peşlerinde, koca kaçıyor. Tavşan kaç tazı tut oynayacaklar. İzleyelim. Çevirmenlerimiz Teukamathonsi & Ayris’e teşekkürler…

 • Cevapla

  Princess Yumi

  15 Nisan 2019
  02:09

  Karısını o kadar çok seviyor ki mecbur tefeci kadının söylediklerini yapmaya razı oldu ah bi de aralarındaki şu soğukluk geçse

 • Cevapla

  Queen White Angel

  11 Nisan 2019
  21:45

  biri polis biri dolandırıcı
  ama ikisi de aşık
  birbirlerine yakın iken aralarında ki mesafe o biçim
  birbirlerini delice severken aralarında ki nefret o biçim
  demem o ki her halleri ironik
  şimdi iş politika
  ama komik bir politika
  izlemeye devam
  çooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Cevapla

  M.Aylin

  10 Nisan 2019
  21:40

  Siwon bu role o kadar uymuş ki izlerken baya eğleniyorum.

 • Cevapla

  nlgn♬♥Hanbin♥♬

  10 Nisan 2019
  19:39

  Hunharca güldüm 😂😂😂sanırım yüzüm ağrıdı 🙃🙃ceviri için teşekkürler

 • Cevapla

  Aynendevam

  10 Nisan 2019
  16:25

  zuhahahhahaa hiç bejlemiyordum dkjnvljenvö beni sıkmadı hiç güzeldi jjang

 • Cevapla

  Sude Bostancı

  10 Nisan 2019
  09:55

  Teukamathonsi & Ayris çoook teşekkürlr geldim şimdi izleyeceğim…Emeklerinize ,ellerinize sağlık..Buradaki kişileri seviyorum…Kötü ”tefeci” yi bile…Golf oynamayı bıraktı şimdi bilardoya geçti..Dikkat ettiniz mi ?? Vuruşları güzeldi acemi gibi değil…:)))

kore dizileri