Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

My Fellow Citizens Bir ve 2.Bölüm03 Nisan,Çarşamba

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.

indirmek için tıkla

Konusu: Yang Jung Kook(Choi Si Won)tecrübeli bir dolandırıcıdır ancak hiç yakalanmamıştır.Bir gün kız arkadaşı aniden evlenmeleri için kullanacakları parayla kaçar.Yang Jung Kook üzgünken içmeye gittiği bir mekanda Kim Mi Young(Lee Yoo Young) ile tanışır.O erkek arkadaşının onu aldatmasından dolayı zor bir dönemden geçiyordur.Yang Jung Kook ona bir işletme işlettiğini ve Kim Mi Young’da küçük bir şirket için çalıştığını söyler.İkisi romantik bir ilişki içine girer.Düğün günlerinde Kim Mi Young, Yang Jung Kook’a aslında bir dedektif olduğunu açıklar.

Bu arada Park Hoo Ja(Kim Min Jung) gizemli bir kadındır.Babasından miras aldığı özel bir kredi şirketini işletiyordur.Babası Yang Jung Kook tarafından dolandırılmıştır.Park Hoo Ja, Yang Jung Kook’u bulur ve ulusal meclis üyesi olması için ona şantaj yapar.

Bilgi Notu:Çeviri: Teukamathonsi & Ayris

spoiler


kore dizileri