Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

My Liberation Diary

Konusu: Üç kardeş ve bir yabancının hikayesini anlatmaktadır.

Yeom Chang Hee (Lee Min Ki) üç kardeşin ortanca çocuğudur. Ailesinin Sanpo Köyündeki evinden kaçmak ister ama bir hayali yoktur ve hayatını anlamsızca geçirir. Ailesi tarafından hor görülmektedir. Yeom Mi Jeong (Kim Ji Won) üç kardeşin en küçüğüdür. Sıkıcı hayatından kurtulmak ister ama içine kapanık ve çekingendir. Yalnızdır ve hayatında doyumsuzdur. Yeom Gi-Jeong (Lee El), en büyük çocuktur. Çok sinirli biridir. Sanpo Köyünden Seoul’deki işine gidip gelmek için çok zaman harcamaktadır. Hayatı şikayetlerle doludur ve aşkı bulmak istemektedir.

Goo Bey (Son Suk Ku) aniden Sanpo Köyünde ortaya çıkan gizemli bir adamdır. Her zaman sarhoştur. Temkinli kişiliği ve kendini gizlemesi, onu kasabanın dilinden düşmez hale getirir ve üç kardeşin en küçüğü olan çekingen Mi Jung’un ona yaklaşmasına neden olmaktadır.

Tür: Romantik, Hayat, Dram, Aile

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.


DİZİ TÜRLERİ