Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

forex robotu

My Liberation Diary 1.Bölüm11 Nisan,Pazartesi

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Üç kardeş ve bir yabancının hikayesini anlatmaktadır.

Yeom Chang Hee (Lee Min Ki) üç kardeşin ortanca çocuğudur. Ailesinin Sanpo Köyündeki evinden kaçmak ister ama bir hayali yoktur ve hayatını anlamsızca geçirir. Ailesi tarafından hor görülmektedir. Yeom Mi Jeong (Kim Ji Won) üç kardeşin en küçüğüdür. Sıkıcı hayatından kurtulmak ister ama içine kapanık ve çekingendir. Yalnızdır ve hayatında doyumsuzdur. Yeom Gi-Jeong (Lee El), en büyük çocuktur. Çok sinirli biridir. Sanpo Köyünden Seoul’deki işine gidip gelmek için çok zaman harcamaktadır. Hayatı şikayetlerle doludur ve aşkı bulmak istemektedir.

Goo Bey (Son Suk Ku) aniden Sanpo Köyünde ortaya çıkan gizemli bir adamdır. Her zaman sarhoştur. Temkinli kişiliği ve kendini gizlemesi, onu kasabanın dilinden düşmez hale getirir ve üç kardeşin en küçüğü olan çekingen Mi Jung’un ona yaklaşmasına neden olmaktadır.

Tür: Romantik, Hayat, Dram, Aile

Bilgi Notu:Çeviri: Nur & edoli17

spoiler