Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

"

My Lovely Boxer

My Lovely Boxer dizi konusu: Kim Tae Young, soğukkanlı bir yetenej avcısıdır. Yetenekli sporcuları kazançlı birer yatırım olarak görür ve onları hızlıca büyük gelir elde ederek sömürür, genellikle sporcuların tükenmesiyle sonuçlanır. Ancak Kim Hee Won, diğer sporculardan farklı bir yere sahiptir. Kim Hee Won, mükemmel bir beyzbol atıcısıdır ve ona karşı Kim Tae Young’un duygusal bir bağlılığı vardır.

Zor bir dönemde olan Kim Hee Won için işler daha da karmaşık hale gelir çünkü Kim Tae Young’a, boks dünyasından ayrılmış olan kadın boksör Lee Kwon Sook’u tekrar ringe döndürme görevi verilir. Üç yıl önce, genç yaşta olan 17 yaşındaki Lee Kwon Sook, boks dünyasına hızla yükselmiş, yenilgisiz bir şekilde tüm maçları kazanmış ve spor dalına büyük bir popülarite getirmişti. Fakat ansızın ortadan kaybolmuştu.

Kim Hee Won için bu görev daha da anlam kazanır çünkü Kim Tae Young, Lee Kwon Sook’a yaklaşır. Bu durum, hem Kim Hee Won’un kendi içsel mücadeleleriyle hem de Lee Kwon Sook’un neden boksu bıraktığına dair gizemli geçmişiyle birleşir. Hikaye, sporun parladığı, duygusal bağların şekillendiği ve geçmişin sırlarının açığa çıktığı bir yolculuğu anlatır.

Türü: Gençlik, Dram, Spor

  • Kategori yok

Koreantürk, 2009 yılında kurulmuş ve kore dizileri söz konusu olunca akla gelen ilk isimlerden biri haline gelmiştir. Kore dizileri, romantik türde diziler başta olmak üzere bir çok türde dizi çeşidine sahiptir. Çoğu, Güney Kore günlük hayatından kesitler içermekle birlikte, fantastik, bilim kurgu ve benzer bir çok türde dizi ve film yelpazesine sahiptir.DİZİ TÜRLERİ