Koreantürk Kore Dizileri

Koreantürk Kore Dizileri

My Lovely Boxer 1.Bölüm24 Ağustos,Perşembe

Afiş ve künyeler sitemizde arızaya sebebiyet verdikleri için kaldırılmıştır. Dizilerin konusunu, dizi kategorilerinden okuyabilirsiniz. İleride daha kapsamlı bir dizi tanıtım sistemi getirilecektir.
Dil Seçeneği
Not:Box, reklam sekmeleri açmaktadır. Bu reklam sekmelerini hemen kapatın. Reklamı video sitesi çıkarmaktadır. Farklı kalite formatlarının çıkması biraz zaman almaktadır. Reklamdan rahatsız olanlar alternatif seçeneklerden okru seçmelilerdir.
Orijinal Dil: Meraklısına videonun altyazısız halidir. Altyazılı izlemek için diğer partları seçiniz.
Not: VK videolarını izleyebilmek için vk.com'a üye olmanız gerekmektedir.

İndirmek için tıkla

Konusu: Kim Tae Young, soğukkanlı bir yeteneK avcısıdır. Yetenekli sporcuları kazançlı birer yatırım olarak görür ve onları hızlıca büyük gelir elde ederek sömürür, genellikle sporcuların tükenmesiyle sonuçlanır. Ancak Kim Hee Won, diğer sporculardan farklı bir yere sahiptir. Kim Hee Won, mükemmel bir beyzbol atıcısıdır ve ona karşı Kim Tae Young’un duygusal bir bağlılığı vardır.

Zor bir dönemde olan Kim Hee Won için işler daha da karmaşık hale gelir çünkü Kim Tae Young’a, boks dünyasından ayrılmış olan kadın boksör Lee Kwon Sook’u tekrar ringe döndürme görevi verilir. Üç yıl önce, genç yaşta olan 17 yaşındaki Lee Kwon Sook, boks dünyasına hızla yükselmiş, yenilgisiz bir şekilde tüm maçları kazanmış ve spor dalına büyük bir popülarite getirmişti. Fakat ansızın ortadan kaybolmuştu.

Kim Hee Won için bu görev daha da anlam kazanır çünkü Kim Tae Young, Lee Kwon Sook’a yaklaşır. Bu durum, hem Kim Hee Won’un kendi içsel mücadeleleriyle hem de Lee Kwon Sook’un neden boksu bıraktığına dair gizemli geçmişiyle birleşir. Hikaye, sporun parladığı, duygusal bağların şekillendiği ve geçmişin sırlarının açığa çıktığı bir yolculuğu anlatır.

Türü: Gençlik, Dram, Spor

Bilgi Notu:Çeviri: yenizeynep & BethFlorus & cmbz

spoiler